Menu

ABC small business'u * natychmiastowa wysyłka od 3,99 (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788360952320 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Markowski Włodzimierz 
  • Wydawnictwo Marcus 
  • Ilość stron 528 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Jak sobie wyobrażasz własny biznes?

- Jako miejsce realizacji swych marzeń?
- Miejsce, gdzie sam, bez szefa, będziesz mógł decydować o swym losie?
- Źródło życiodajnej gotówki, która zapewni Tobie i Twojej rodzinie godziwe życie i te świetne wymarzone wakacje wśród palm na tropikalnej plaży?

Wszystko to może znaleźć się w zasięgu Twoich rąk!

Poczuj wreszcie aromat i dotyk pieniędzy, które sam zarobisz w swym własnym biznesie.

Martwisz się, iż to zbyt trudne? My to już za Ciebie przećwiczyliśmy. W tej książce wyszukasz wszystkie konieczne dane, wszelkie wskazówki, które pozwolą Ci zorganizować, zarejestrować i poprowadzić WŁASNĄ firmę.

wyszukasz tam także ,,wiedzę tajemną", czyli to co obowiązuje, ale co wcale nie wynika wprost z polskich niejasnych, celowo zagmatwanych lub niechlujnie napisanych przepisów. Ta wiedza zapewni Ci spokój fiskalny, bo będziesz starannie wiedział jakie są Twoje obowiązki podatkowe i czego może od Ciebie wymagać urząd skarbowy.

Jeden z uczestników szkolenia dla starterów organizowanego w ramach akcji szkoleniowej PARP, który w ramach kursu otrzymał ten poradnik, stwierdził, że dopiero lektura ABC dała mu prawdziwą wiedzę z zakresu przedsiębiorczości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.