Menu

Aktywna sprzedaż ubezpieczeń (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328317819 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Adam Staniszewski 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 326 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Praca w charakterze agenta ubezpieczeniowego jest obecnie jedną z najłatwiejszych profesji do podjęcia. Jednak utrzymanie się w tej branży to nieprzystępne wyzwanie. Pozyskiwanie nowych i obsługa bieżących wymagają żelaznej dyscypliny i konsekwencji oraz kluczowych umiejętności z zakresu telemarketingu (umawianie spotkań), psychologii (rozumienie potrzeb klienta) i sprzedaży (finalizowanie umów). Dlatego oddaję w Twoje ręce model AIDDA(S), który pomaga sprawnie utrzymać kontrolę nad procesem sprzedaży i rozwinąć potrzebne kompetencje w zakresie energicznej sprzedaży ubezpieczeń.

Książka ta powstała przeważnie z myślą o osobach, które dopiero zaczynają pracę w branży ubezpieczeń i nigdy wcześniej nie sprzedawały albo nie musiały dynamicznie produkować bazy klientów. Jestem jednak przekonany,też agenci z kilkuletnim stażem odnajdą w niej dobre praktyki, które zainspirują ich do ulepszenia dotychczasowego systemu pracy.

Adam Staniszewski — trener, wykładowca akademicki i praktyk sprzedaży ubezpieczeń. Z wykształcenia humanista z tytułem doktora. Jako praktyk intensywnie sprzedawał ubezpieczenia na życie i posiadajątkowe i wdrażał do pracy nowych agentów ubezpieczeniowych. Jako trener specjalizuje się w szkoleniach z zakresu procesu sprzedaży, dynamicznego pozyskiwania rynku, budowania relacji z klientem i komunikacji interpersonalnej i motywacji. W wolnym czasie pasjonuje się piłką nożną i bieganiem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.