Menu

Alkaliczny detoks (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328700932 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Beata Sokołowska 
  • Wydawnictwo Muza 
  • Ilość stron 352 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Książka jest skutkiem wieloletnich doświadczeń autorki związanych z cyklicznym oczyszczaniem organizmu. Kompleksowe dane w niej zawarte umożliwią właściwe przygotowanie się do detoksu i przeprowadzenie cyklu usuwania z organizmu toksyn zgodnie z własnymi możliwościami i preferencjami. Trzy zaproponowane poprzez autorkę programy detoksu o różnorodnym stopniu trudności pozwolą każdemu wybrać adekwatną formułę. Programy zawierają konieczne wytyczne oraz menu wraz z przepisami kulinarnymi.
Oczyszczanie organizmu z toksyn to najlepsze, co możemy dla siebie zrobić, by czuć się lepiej, odmłodzić organizm, a także zachować zdrowe środowisko wewnętrzne komórek.
Beata Sokołowska
praktyczna książka, jak bezpiecznie przeprowadzić detoks.... Nareszcie jest!
dr n. Med. Mirosław Mastej ekspert magazynu „Hipoalergiczni"
Beata Sokołowska – psycholog zdrowia, autorka poczytnej książki Alkaliczny styl życia. Od lat interesuje się wpływem odżywiania i detoksu na jakość życia. Inspiruje do zmian i intensywnie propaguje fason życia stawiający na równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Prowadzi warsztaty, wykłady, a także program „gruntowny detoks" oczyszczający organizm ze złogów i toksyn. Jest autorką polskiego terminu „alkaliczny" (od ang. Alkaline) i lubianego bloga alkalicznystylzycia.blogspot.com, który miesięcznie odwiedza ponad 70 tysięcy fanów. Jej motto to „równowaga we wszystkich sferach życia".

ISBN: 9788328700932
Kod paskowy: 9788328700932
Autorzy: Sokołowska Beata
Wydanie: 1
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 20177
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 320
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 13.5x20.0cm
Głębokość (mm): 20
Waga: 0.375
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.