Menu

Audyt finansowy we współczesnych systemach społecznych [PRZEDSPRZEDAŻ]

Cechy produktu

  • ISBN 9788326433436 
  • Wydawnictwo Wolters Kluwer 
  • Ilość stron 184 

Opis

Jest to pozycja demonstrująca aktualne i ważne, znajdujące się w polu recepcji kilku dyscyplin naukowych problemy, których waga jest niezmiernie znaczna nie tylko dla współczesnych przedsiębiorstw. W zasadzie można stwierdzić, że jest to publikacja poruszająca treści ważne dla wszystkich tych, "którzy oddziałują na przedsiębiorstwo i na których przedsiębiorstwo wpływa". Zorientowana jest ona na realizację zadań o charakterze teoretycznym i poręcznym, przyczyniając się do wypełnienia luki istniejącej w tym zakresie w polskim piśmiennictwie.
Prof. Dr hab. Magdalena Jerzemowska
Uniwersytet Gdański

Niniejsza książka ma wysoki poziom merytoryczny, jest napisana przy wykorzystaniu ogromnego zasobu literatury światowej z tego zakresu. W polskim piśmiennictwie jest to pozycja oryginalna i o innowacyjnym charakterze. Takiej pozycji na temat audytu finansowego do tej pory w polskim języku nie było. Autorka udowodniła, poprzez obszerne studia literaturowe i badania własne, postawione w pracy hipotezy mówiące o tym, że audyt ulega systematycznym przeobrażeniom w czasie, ale te przeobrażenia nie nadążają w pełni za kryteriami zleceniodawców usług audytorskich. Dlatego występuje luka pomiędzy wartością audytu a oczekiwaniem na jego wartość. Autorka wskazała na czynniki determinujące obecność tej luki. Cenne są uwagi autorki zawarte w podsumowaniu odnośnie do wyzwań przyszłościowych w zakresie audytu finansowego.
Prof. Dr hab. Wiktor Gabrusewicz
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Podtytuł: Funkcje i praktyka
kolekcja cyklu: MONOGRAFIE
ISBN: 9788326433436
Kod paskowy: 9788326433436
Autorzy: Dobija Dorota
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
Kod wydawcy: 30787
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 184
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.0x23.5cm
Głębokość (mm): 15
Waga: 0.415
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.