Menu

Być jak Rich Devos (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364437137 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Jim Denney|Pat Williams 
  • Wydawnictwo Studio Emka 
  • Ilość stron 417 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Rich DeVos, współzałożyciel producenta Amway i właściciel klubu NBA Orlando Magic, parametry rzadko spotykane wśród dzisiejszych liderów biznesu: mądrość, oddanie innym, filantropię, patriotyzm, bezustanne podkreślanie roli rodziny jako rzeczy najcenniejszej i najważniejszej w życiu.

Każdy rozdział tej książki wypełniają historie ludzi, którzy mieli okazję przyglądać się życiu Richa DeVosa z bliska.

„w trakcie dosłownie setek rozmów, które przeprowadziłem, nie usłyszałem o Richu DeVosie ani jednej negatywnej opinii! Każdy, z kim rozmawiałem – od kelnerki, boya hotelowego i dozorcy aż po byłego prezydenta USA
– mówił o Richu jedynie z podziwem i wdzięcznością" pisał w posłowiu do książki jej coautor, Pat Williams.


Rich DeVos z całą pewnością zostanie zapamiętany jako jeden z największych współczesnych przedsiębiorców. On i jego partner, Jay Van Andel, zaczęli praktycznie od zera, kreując producenta, która zezwala na prowadzenie działalności gospodarczej dosłownie milionom ludzi na całym świecie. Stworzyli korporację, która dała początek zupełnie nowej formie indywidualnego przedsiębiorstwa, i wciąż jest jednym z najmocniej niezwykłych, społecznych i kulturowych fenomenów naszych czasów.

Jak być takim jak Rich? Jak osiągnąć swój własny, zadziwiający sukces? Jak mieć tak szeroki wpływ na innych? Jak urzeczywistnić własne marzenia?

Aby być jak Rich DeVos, trzeba stać się liderem, osobą o rozwiniętych zdolnościach komunikacyjnych i idealnym handlowcem, który potrafi sprzedać siebie i swoje marzenia. Trzeba posiąść mądrość i nie bać się podejmowania śmiałych, ryzykownych działań. Trzeba mieć serce dla ludzi i wzbogacać ich życie.

Lecz ponad wszystko, by być jak Rich DeVos, trzeba być optymistą. Gdy przychodzą trudności, pamiętać, iż życie nadal jest znakomite i wszystko, co złe, w końcu minie. Gdy ktoś nas źle traktuje, jest złośliwy lub niegrzeczny, należy być cierpliwym i wybaczyć – może po prostu ma zły dzień. Powiedzieć coś miłego i iść dalej. Jak powiedziałby Rich, większość ludzi to osoby przyzwoite i dobre poprzez większość czasu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.