Menu

Controlling W Działalności Przedsiębiorstwa

Cechy produktu

  • ISBN 9788320819090 
  • Autor Nowak, Edward 
  • Wydawnictwo PWE 
  • Ilość stron 388 
  • Rok wydania 2010 

Opis

Controlling jest postępową koncepcją zarządzania organizacjami gospodarczymi w warunkach rosnącej konkurencji i obfitej zmienności otoczenia. W książce przedstawiono zindywidualizowane podejście do zróżnicowanych obszarów działalności przedsiębiorstwa, które jest realizowane poprzez controlling w układzie funkcji i cyklów gospodarczych.

Dla każdego wyszczególnionego obszaru działalności pozostały wyodrębnione adekwatne instrumenty controllingu. Dzięki takiemu podejściu controlling skuteczne oddziaływanie na najróżniejsze sfery działalności przedsiębiorstwa, tak żeby osiągnąć założone cele.

Książka jest dedykowana dla członków zarządu i menedżerów zróżnicowanych szczebli zarządzania, pracowników działów controllingu, analityków finansowych i doradców biznesowych. Może być cenną pomocą dydaktyczną dla studentów kierunków finanse i rachunkowość oraz zarządzanie, a także dla słuchaczy studiów podyplomowych i uczestników szkoleń z zakresu rachunkowości, finansów, controllingu i zarządzania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.