Menu

Design Thinking dla przedsiębiorców i małych firm. - Dostępne od: 2015-01-16 (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324695201 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Rudkin Ingle Beverly 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 176 
  • Rok wydania 2014 

Opis

obfita metodologia dla niedużego budżetu
Do niedawna Design Thinking (myślenie projektowe) było dobrem elitarnym. Dojście do tej metodologii miały tylko producenta z wielkimi pomysłami i głębokimi kieszeniami, a i one musiały korzystać z pomocy wielkich agencji i firm konsultingowych. Niniejsza książka powstała po to, żeby zmienić ten stan rzeczy. Przejcie do celowych, skoncentrowanych na kupującye, zrównoważonych praktyk biznesowych początkuje się od drobnych firm, które tworzą szkielet całej ekonomii. A zatem nadszedł czas, żeby przestawić się na nowy sposób mylśenia. Nauczysz się:
Jak włączyć procesy myślenia projektowego do powszednich działań i w jakich obszarach biznesu to podejście jest najcenniejsze.
Jak efektywnie korzystać z najbardziej rozpowszechnionych i najpopularniejszych narzędzi projektowych (takich jak ideacja, prototypowanie, momentalna burza mózgów).
Jak wykorzystywać myślenie projektowe do identyfikacji i realizacji celów i tworzenia nowych modeli biznesowych.
Jak stworzyć świeże produkty i usługi, które przyniosą wyśmienite zyski.
Jak poprawić wrażenia użytkownika,konsumenci byli bardziej lojalni.
Zapomnij o mozolnym konsultowaniu opłat, zaliczek na konto projektu i zobowiązań kontraktowych. Przejmij ster i zyskaj dostęp do najistotniej skutecznych zasad mylśenia projektowego, metodologii i ćwiczeń, które możesz od razu wdrożyć. Ci trzeba jedynie entuzjazmu, otwartego umysłu, markerów, tablicy albo flipchartów, stosu samoprzylepnych karteczek i tej książki. Gratulujemy podjęcia miałej decyzji!
A teraz przygotuj się na zastrzyk mocnej przewagi konkurencyjnej.


Autorzy: Beverly Rudkin Ingle
EAN: 9788324695201
Format: 14x20,8 cm
ilość stron: 176
ISBN: 9788324695201
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: One Press / Helion

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.