Menu

Droga Wilka z Wall Street - Jordan Belfort (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380319929 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Jordan Belfort 
  • Wydawnictwo Świat Książki 
  • Ilość stron 240 
  • Rok wydania 2018 

Opis

W filmie Wilk z Wall Street Jordan Belfort, w którego na ekranie wcielił się Leonardo di Caprio, stosuje System Linii Prostej Dotyczący Sprzedaży i Perswazji, by zmienić grupę nieudaczników, zarabiających poniżej przeciętnej, w efektywnych sprzedawców, którzy potrafią sprzedać wszystko każdemu. Tym razem Jordan zaprasza czytelników za kulisy, demonstrując krok po kroku, jak odkrył perfekcyjne techniki zdobywania wielkiego majątku z korzyścią dla siebie, swych konsumentów i zespołów sprzedaży. Wszystkie te techniki, strategie i wskazówki zostały przetestowane i udowodniono, iż sprawdzają się w praktyce.

„Umiejętności Jordana w szkoleniu i motywowaniu sprzedawców, niezależnie od ich miejsca na drabinie kompetencyjnej, nie posiadają sobie równych. Wśród personelu sprzedającego firmy Amcom zaszły natychmiast trwałe zmiany, a nasi pracownicy nigdy mocniej nie odczuwali sensu pracy zespołowej. Nie ma innego sytemu szkolenia sprzedażowego, który należałby do tej samej ligi."
Tony Grist, były szef producenta Amcom

„Przesłanie Jordana Belforta nie tylko motywuje i inspiruje, ale stanowi także solidne narzędzie do osiągnięcia sukcesu. Poznanie jego strategii dochodzenia na szczyt powinno być obowiązkowe dla wszystkich!"
Brad Thomsen, były szef brokerów w Century 21 Real Estate Center

„Jordan jest jednym z najistotniej porywających i motywujących mówców na świecie. To, czego naucza o Systemie Linii Prostej, jest pierwsza klasa. Jeśli marzycie o tym, by dojść na szczyt jako sprzedawcy, nie możecie pominąć jego strategii!"
Craig Scoogie, dyrektor naczelny i wykonawczy NEXTDC"

ISBN: 9788380319929
Kod paskowy: 9788380319929
Autorzy: Belfort Jordan
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 21006
ilość stron: 240
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.4x21.2
Głębokość (mm): 31
Waga: 0.3
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.