Menu

Efektywne zarządzanie projektami. Wydanie VII - Robert K. Wysocki

Cechy produktu

  • ISBN 9788328333345 
  • Autor Robert K. Wysocki 
  • Wydawnictwo One Press / Helion 

Opis

Słowem „projekt" określa się doświadczenie, które nie wydarzyło się nigdy wcześniej i w takich samych okolicznościach już nigdy się nie wydarzy. Ta niepowtarzalność okoliczności oznacza, iż metody zarządzania każdym projektem powinno się dobierać z uwzględnieniem jego indywidualnych cech i sprężyście przypasowywać do zmieniających się uwarunkowań.optymalnie wybrać spośród przeróżnych metodyk zarządzania projektem, trzeba wziąć pod uwagę mnóstwo rozmaitych czynników, w tym specyfikę projektu i jego otoczenie biznesowe.

Trzymasz w ręku kompendium aktualnej wiedzy na temat zarządzania projektami, asygnowane dla wykładowców i praktyków. Przedstawiono tu narzędzia i metody stosowane efektywnych menedżerów projektów, usystematyzowane i pogrupowane w zgodzie z uwielbianymi standardami PMBOK. W tej książce odnajdziesz pięć najróżniejszych modeli PMLC: liniowy, stopniowy, iteracyjny, adaptacyjny i skrajny. Przeanalizowano w niej zagadnienia związane z funkcjonowaniem infrastruktury organizacyjnej, wspierającej zarządzanie projektami na poziomie organizacji oraz modele decyzyjne zarządzania portfelem projektów albo programów w przedsiębiorstwie.

Najważniejsze zagadnienia:
- podstawy zarządzania projektami i poszczególne modele PMLC
- narzędzia, szablony i procesy związane z obszarami wiedzy PMBOK
- zdiagnozowana złożoność i niepewność a sposób zarządzania projektem
- zarządzanie wieloma projektami z poziomu całej organizacji
- modele decyzyjne a plany strategiczne i ograniczenia zasobowe przedsiębiorstwa

Zarządzanie projektem? Ucz się od najlepszych!
Dr Robert K. Wysocki jest konsultantem i praktykiem w dziedzinie zarządzania projektami. Jest uwielbianym autorem wielu książek i programów szkoleniowych w tym zakresie. Opublikował kilkadziesiąt artykułów w specjalistycznych czasopismach, brał jeszcze intensywny udział w licznych konferencjach naukowych. Ma ogromne doświadczenie w dziedzinie zarządzania projektami: współpracował z wieloma firmami z najróżniejszych branż, ponadto z tymi o międzynarodowym zasięgu. Aktywnie działa w ramach organizacji zrzeszających specjalistów z dziedziny analizy biznesowej i zarządzania. Uzyskał stopień naukowy z zakresu matematyki statystycznej.

ISBN: 9788328333345
Kod paskowy: 9788328333345
Autorzy: Wysocki Robert K.
Wydanie: 7
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 20367
liczba stron: 776
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 17.0x24.5cm
Głębokość (mm): 40
Waga: 1.235
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.