Menu

Ekonomika turystyki i rekreacji (opr. kartonowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788301166809 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor Panasiuk Aleksander 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe PWN 
  • Ilość stron 416 
  • Rok wydania 2011 

Opis

Jedną z najważniejszych tendencji rozwoju współczesnych gospodarek narodowych jest wzrost znaczenia usług, w tym w dodatku usług turystyczno-rekreacyjnych, co w sporej mierze jest związane z wydłużaniem się czasu wolnego ludności i wzrostem poziomu jej zamożności. [...] Nie ma na rynku wydawniczym takiej książki jak ta, która stanowi tak kompleksowe i wieloaspektowe omówienie zjawisk ekonomicznych zachodzących w turystyce i – co ważne – w rekreacji, a także innych branżach związanych bezpośrednio i pośrednio z procesami zachodzącymi na rynku turystycznym i rekreacyjnym.
dr hab. Krystyna Żelazna
Rektor Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie


Ekonomika turystyki i rekreacji to drugie zmodyfikowane wydanie cieszącej się wielkim zainteresowaniem książki Ekonomika turystyki powiększonej o zagadnienia związane z rekreacją. Treść podręcznika została jeszcze dostosowana do najnowszych obowiązujących standardów nauczania Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na kierunku turystyka i rekreacja.
W pracy zawarto liczne przykłady z polskiej praktyki gospodarczej, słowniczek podstawowych terminów z angielskimi odpowiednikami, bogatą bibliografię oraz indeks rzeczowy. Każdy rozdział kończy niedługie podsumowanie, a także komplet pytań kontrolnych.
Publikacja jest kierowana do studentów uczelni wyższych na kierunku turystyka i rekreacja, a także na kierunkach ekonomicznych ze specjalnością turystyka. Książka może dodatkowo stanowić cenną propozycję dla menedżerów i pracowników firm zajmujących się obsługą ruchu turystycznego oraz osób zainteresowanych zagadnieniami turystyki i rekreacji w praktyce.

linia procesu: TURYSTYKA
ISBN: 9788301166809
Kod paskowy: 978830116680901
Redakcja: Panasiuk Aleksander
Wydanie: 2
Rok wydania: 2011
Kod wydawcy: 20411
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 416
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.8x23.8cm
Głębokość (mm): 20
Waga: 0.58
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.