Menu

Finanse i polityka gospodarcza. Wybrane aspekty. Tom 43 - Michał Pronobis (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375568646 
  • Oprawa miękka 
  • Wydawnictwo CeDeWu 
  • Ilość stron 202 
  • Rok wydania 2016 

Opis

W ostatniej dekadzie w naukach ekonomicznych następuje wyraźne przeformułowanie i doprecyzowanie istniejących dotychczas paradygmatów. Rzeczywistość ekonomiczna zmusza do nowego spojrzenia zarówno na zależności występujące w całej gospodarce, jak i w poszczególnych jej segmentach. W tym kontekście zauważalna jest rosnąca rola finansów, w tym stanowczo rynków finansowych, w utrzymywaniu stabilności światowej gospodarki. Wydaje się zatem celowa ciągła i bieżąca analiza sytuacji w gospodarce światowej prowadząca do doskonalenia wiedzy z zakresu nauk ekonomicznych.

Celem niniejszej pracy zbiorowej jest próba oceny funkcjonowania wybranych składników współczesnej rzeczywistości ekonomicznej, w szczególności w zakresie gospodarki, polityki ekonomicznej, finansów przedsiębiorstw oraz bankowości i rynków finansowych. Intencją autorów jest prezentacja wyników badań w tym obszarze, a co za tym idzie - ulepszone rozpoznanie i zrozumienie zdarzeń dziejących się w sferze gospodarki i rynków finansowych.

ISBN: 9788375568646
Kod paskowy: 9788375568646
Kod wydawcy: 31095
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 202
Oprawa: Miękka
Format: 16.0x23.0cm
Głębokość (mm): 10
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.