Menu

George Soros Najniebezpieczniejszy człowiek świata - Dostawa 0 zł (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375532173 
  • Oprawa twarda 
  • Autor von Rétyi Andreas 
  • Wydawnictwo Biały Kruk 
  • Ilość stron 240 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Kim jest naprawdę? Wygląda na to, iż globalnym cinkciarzem, który dorobił się na gigantycznych spekulacjach walutami. Sam siebie wytwarza na obszernego filantropa, w rzeczywistości jest megazagrożeniem dla świata. Tego świata, w którym żyjemy, który znamy, bowiem Soros wymyślił dla nas wszelkich świat inny, w jego mniemaniu ulepszony, bo pozbawiony narodów, tradycji, religii, za to oparty na bezustannych spekulacjach gospodarczych, zwykle walutowych, co uczyniło zeń miliardera. Sam dla siebie jest bóstwem, po cóż mu więc wiara w Boga? Uzyskał niewyobrażalne wpływy przez uzależnioną od niego finansowo sieć tysięcy fundacji, instytutów, uczelni w 90 krajach. Tą misternie uplecioną siecią spowity jest cały glob. Nic dziwnego, że ma możliwość rujnować narodowe gospodarki, przyczyniać się do przewrotów, obalać rządy - stworzył sobie do tego narzędzie. Dzisiaj doświadczamy tego typu działań w Polsce.
Destabilizacja napędza jego globalne interesy. "Soros zajmuje się także kształtowaniem opinii na szeroką skalę - pisze autor - przy pomocy mediów pozornie niezależnych. Mogą one być co prawda niezależne od poszczególnych rządów,niewątpliwie nie od imperium Sorosa". Otóż to, jesteśmy celowo manipulowani przez główne media za pomocą technik propagandowych, co do niedawna wyśmiewano - w tychże mediach - jako teorię spiskową. Autor tej książki prezentuje, co naprawdę dzieje się za medialnymi i giełdowymi kulisami, więc sami możemy ocenić, na ile to są fantazyjne teorie, a na ile jakże realne i groźne działania prowadzące do celu de facto utopijnego. Soros zawsze występuje w imieniu demokracji i zawsze przy "okazji" zarabia miliardy. Ten arcybogaty starzec posiadł nieznaną dotychczas w świecie demokratycznym władzę. Jak to się stało i jak znaczna jest ta władza, opowiada ta książka niezwykle poczytnego niemieckiego politologa i publicysty Andreasa von Rétyi'ego. Książka - obfite ostrzeżenie.

Tytuł oryginału: George Soros: Der Multimilliardär, sein globales Netzwerk und das Ende der Welt, wie wir sie kennen
ISBN: 9788375532173
Kod paskowy: 9788375532173
Autorzy: Andreas von Rétyi
Tłumaczenie: Elżbieta Lubelska
Wydanie: 1
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 28398
Miejscowość: Kraków
ilość stron: 240
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.5x24.0cm
Głębokość (mm): 25
Waga: 0.86
Język oryginału: niemiecki
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.