Menu

Go-giver Rozdawca (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377469286 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Bob Burg 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron
  • Rok wydania 2015 

Opis

„Większość ludzi wyłącznie się śmieje, kiedy słyszy, iż kluczem do sukcesu jest dawanie. (...) lecz z drugiej strony większość ludzi nie osiąga choćby w przybliżeniu takiego sukcesu, jakiego aby sobie życzyli".
Go-Giver to historia ambitnego, młodego mężczyzny o imieniu Joe, który nad wyraz pragnie odnieść sukces. Joe jest prawdziwym zdobywcą, chociaż czasem odnosi wrażenie, że im ciężej i szybciej pracuje, tym odleglejsze wydają się jego cele. Pewnego dnia, rozpaczliwie próbując zdobyć kluczowego klienta pod koniec słabego kwartału, szuka rady u enigmatycznego Pindara - legendarnego konsultanta, którego liczni entuzjaści nazywają po prostu Przewodniczącym.
W ciągu następnego tygodnia, Pindar zapoznaje Joego z szeregiem „rozdawców": restauratorem, dyrektorem naczelnym, doradcą finansowym, pośrednikiem w handlu nieruchomościami i „Łącznikiem", który doprowadził do tego, że wszyscy oni się spotkali. Przyjaciele Pindara dzielą się z Joem Pięcioma Prawami Niebotycznego Sukcesu i uczą go, jak otworzyć się na moc dawania.
Joe uczy się, iż przesunięcie punktu ciężkości ze zdobywania na dawanie – stawianie interesów innych ludzi na pierwszym miejscu i ciągłe dodawanie wartości do ich życia – prowadzi ostatecznie do niespodzianych zysków.
Pełna mądrości i wdzięku książka Go-Giver jest generującą i inspirującą opowieścią, która nadaje świeże znaczenie starej maksymie: „Dawajcie, a będzie wam dane."

Podtytuł: Krótka opowieść o obszernej koncepcji biznesowej
ISBN: 9788377469286
Kod paskowy: 9788377469286
Autorzy: Burg Bob
Wydanie: 2
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 30294
Oprawa: Plastikowa
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.5x19.0cm
Głębokość (mm): 15
Waga: 0.088
Dział/Kategorie: Audiobooki / Ekonomia Biznes
Nośnik/Format: CD-MP3
ilość nośników: 1
Czas trwania: 2:44:12
Języki: polski
Grupa towarowa: CD ROM

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.