Menu

Grzeczne dziewczynki nie dostają tego, czego chcą. 99 sposobów na zasłużony szacunek, wypracowany sukces i wymarzone życie (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324653560 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Frankel Lois P., Kwiecień Olga, Frohlinger Carol 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 294 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Kobieta sukcesu czy grzeczna dziewczynka?Czym różnią się grzeczni chłopcy od grzecznych dziewczynek? Grzeczni chłopcy korzystnie się uczą, uprawiają sporty i są dżentelmenami. Natomiast grzeczne dziewczynki siedzą cicho, zajmują się młodszym rodzeństwem i są raczej słodkie niżeli mądre. I tak jak zróżnicowane są kryteria w stosunku do obu płci, tak przeróżne są drogi do osiągnięcia spełnienia w dorosłym życiu.Kobiety, żeby odnieść sukces, muszą nie tylko wspiąć się po szczeblach kariery. Muszą także pokonać czyhające tam na nie pułapki - stereotypy, przekonania, wyuczone zachowania. Dlatego pierwszym krokiem, który powinnaś uczynić (i to już!), jest porzucenie raz na zawsze Klubu Grzecznych Dziewczynek, od lat podcinającego Ci skrzydła! Do roboty, dziewczyno! Trzaśnij drzwiami do Klubu Grzecznych Dziewczynek!Odczaruj swoje dzieciństwo i ciesz się świadomą dorosłością.Polub asertywne mówienie NIE i TAK.Zaspokajaj swoje potrzeby.Oswój rodzinę z wykonywaniem obowiązków (i to w taki sposób, byś nie czuła się zrzędą).Poczuj się równym partnerem kolegów z pracy.Negocjuj ceny i wyrażaj swoje opinie na temat produktów.Kwestionuj zdanie rzekomych autorytetów.I niemało, sporo więcej... Dr Lois P. Frankel pomaga kobietom odnieść sukces w pracy i życiu prywatnym. Jej książka Grzeczne dziewczynki nie awansują była bestsellerem na liście "New York Timesa" i wydawnictwa Onepress, została przetłumaczona na 25 języków i sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy na całym świecie. Jako prezes Corporate Coaching International dr Frankel każdego roku pomaga dziesiątkom tysięcy pań na całym świecie osiągnąć ich osobiste i zawodowe cele.Dr Carol Frohlinger jest współzałożycielką Negotiating Women Inc., producenta, która pomaga kobietom prowadzić negocjacje w sposób bardziej kompetentny, pewny i skuteczny. Dr Frohlinger wykorzystuje swoje doświadczenie w pracy adwokata, żeby pomóc kobietom słyszeć "tak" we wszystkich aspektach życia. Jej rady pojawiały się w programach MoneyWatch.com i stacji radiowej NPR, a także czasopismach takich, jak "Cosmopolitan" i "New York Times".

Autorzy: Lois P. Frankel, Carol Frohlinger
EAN: 9788324653560
Format: 14x20,8 cm
liczba stron: 308
ISBN: 9788324653560
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2013
Wydawnictwo: One Press / Helion

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.