Menu

Harvard Business Review Podręcznik menedżera - Rebis (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380622609 
  • Oprawa twarda 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo REBIS 
  • Ilość stron 432 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Jedyny podręcznik, jakiego potrzebujesz, by rozwinąć umiejętności menedżerskie i przywódcze.
Niezależnie od tego, czy pozostałeś menedżerem niedawno, czy masz już doświadczenie, lecz chcesz wywierać pokaźniejszy wpływ w swojej organizacji, na co dzień borykasz się z podobnymi wyzwaniami. Podwładni zasypują cię pytaniami, szef na ostatnią chwilę zleca ci ważną prezentację albo trzeba przedstawić przekonujące uzasadnienie biznesowe. We wszystkich tych sytuacjach przydadzą ci się świeże umiejętności zawodowe i osobiste, które umożliwią ci wykorzystanie pełni potencjału.
Książka ta prezentuje wiedzę zebraną w zasobach „Harvard Business Review" i jest kopalnią najlepszych praktyk we wszelkich aspektach zarządzania – od sprawozdań finansowych przez zasady strategii po inteligencję emocjonalną i zdobywanie zaufania podwładnych.
Miej ten kompleksowy podręcznik zawsze przy sobie poprzez całą karierę zawodową i bądź liderem, który wywiera obszerny wpływ w swojej organizacji.
W Harvard Business Review. Podręczniku menedżera odszukasz m.in.:
· szczegółowe wskazówki dotyczące charakterystycznych zadań menedżera,
· ćwiczenia i wzorcowe materiały, które pomogą ci użyć przedstawione koncepcje,
· zwięzłe omówienie najnowszych badań i poglądów na temat ważnych umiejętności menedżerskich, których autorami są tacy eksperci „Harvard Business Review", jak Dan Goleman, Clayton Christensen, John Kotter i Michael Porter,
· na końcu każdego rozdziału niedługie podsumowanie i zadania umożliwiające utrwalenie najważniejszych koncepcji,
· prawdziwe historie opowiedziane poprzez menedżerów.

Format: 15.5x23.5cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.