Menu

Igrzyska Talentów w Dolinie Krzemowej. Rozmowy z mistrzami start-upów - mamy na stanie, wyślemy natychmiast (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788301183646 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Marta Zucker 
  • Wydawnictwo Dom Wydawniczy Pwn 
  • Ilość stron 169 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Pomysł na napisanie książki zrodził się z zapotrzebowania opowiedzenia o odważnych młodych ludziach, którzy postanowili zrewolucjonizować świat. Nasi rozmówcy marzą śmiało, myślą daleko i wyobraźnią wyprzedzają współczesność. Spełniają marzenia o „szklanych domach" XXI wieku. Dużo firm dzisiejszych czasów, w przeciągu zaledwie kilku lat, rośnie od pierwszej inwestycji do wartości rynkowej mierzonej w dziesiątkach, setkach milionów, a choćby w miliardach dolarów. To są obfite sukcesy. Czas, żeby sukcesy polskich startupów zaczęły być widoczne na tej skali. Przez ostatnie cztery lata na polskiej scenie startupowej dużo się wydarzyło. W Polsce coraz więcej osób chce działać globalnie i chce produkować globalne marki. Wraz z kolejnymi polskimi sukcesami, network ludzi w Polsce, którzy są nastawieni na zdobycie Doliny Krzemowej będzie się rozrastać. Tych sukcesów będzie coraz więcej. Budowanie mostów pomiędzy Polską, a Doliną Krzemową jest realne i rzeczywiście¬¬¬ następuje. W Dolinie Krzemowej poprosiłyśmy naszych rozmówców, by opowiedzieli nam o swej drodze do sukcesu. Prezentujemy 6 śmiałków, którzy zmieniają naszą rzeczywistość.

Podtytuł: Rozmowy z mistrzami start-upów
ISBN: 9788301183646
Kod paskowy: 9788301183646
Autorzy: Zucker Marta
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 20411
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 170
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.5x23.5cm
Głębokość (mm): 13
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.