Menu

Inwestorzy ALFA (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324686681 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Ahuja Maneet 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 224 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Maneet Ahuja perfekcyjnie zna największe gwiazdy na firmamencie funduszy hedgingowych. Napisała fascynującą książkę na temat tej branży, jej bezzwłocznego rozwoju oraz możliwości w zakresie dostosowywania się do nowych realiów inwestowania. Prezentuje nam w dodatku postacie liderów tego świata. Na podstawie ich doświadczeń, wartości i sposobu myślenia przedstawia, jak odnosić sukcesy w tym nad wyraz wymagającym zawodzie.
Michael Spence,
laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii z 2001 roku, były rektor Stanford Business School
Sekrety wybitnych współczesnych inwestorów

Jaki jest wzór na sukces w świecie funduszy hedgingowych? Czy istnieją jakiekolwiek wskaźniki, które należy obserwować, książki, które trzeba przeczytać, analizy, które warto przyswoić? Wielu osobom świat funduszy hedgingowych może się wydawać bardzo złożony. W rzeczywistości jednak sprowadza się on do dwóch podstawowych czynników: rodzaju narzędzi inwestycyjnych oraz zarządzających, którzy sami uznali się za osoby kompetentne do kierowania tymi funduszami.

Zapraszamy za kulisy fascynującego i ciągle jeszcze nieco nieodgadnionego świata funduszy hedgingowych. Ten kompleksowy przewodnik napisany został dla wszelkich, którzy chcieliby zrozumieć anatomię wyśmienitych transakcji, zapoznać się z podstawami psychologii zarządzania i przeprowadzić analizę zdroworozsądkowych zasad inwestowania. Dzięki tej książce łatwiej będzie odróżniać mity od rzeczywistości. To ważna umiejętność w warunkach gwałtownych zmian, gdzie za pokaźnymi obietnicami i wysokimi prowizjami z zasady nie idą interesujące wyniki inwestycyjne.


Maneet Ahuja to ekspertka CNBC ds. Funduszy hedgingowych oraz producentka programu „Squawk Box”. W 2011 roku współorganizowała szczyt funduszy hedgingowych „Delivering Alpha”. W 2009 roku otrzymała prestiżową nagrodę Enterprise za bezprecedensowe relacjonowanie funkcjonowania tej branży. Prowadziła relacje ze Światowego Szczytu Gospodarczego w Davos. Jest producentką kwartalnych programów telewizyjnych, nagrywanych w Departamencie Pracy, podczas których towarzyszy jej Alan Greenspan — były przewodniczący Systemu Rezerwy Federalnej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.