Menu

Jak być dobrym szefem (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378185604 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Bob Selden 
  • Wydawnictwo Rebis 
  • Ilość stron 384 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Gratulacje! Awansowałeś i w końcu to TY jesteś szefem. Jako świeżo upieczony menedżer możesz się zastanawiać, jak prawidłowo kierować innymi. Od czego zacząć? Ta książka proponuje wypróbowane rady, które pomogą ci odnieść sukces w nowej roli. Znajdziesz tu wskazówki dotyczące wszystkich aspektów zarządzania i przewodzenia: jak motywować, delegować zadania, być coachem, zarządzać czasem, dokonywać okresowych ocen, zatrudniać i zwalniać pracowników.
„Nie ma nic bardziej funkcjonalnego od prawidłowej teorii – te słowa nadzwyczajnie podsumowują książkę Boba Seldena. Ta prawdziwa "biblia świeżo upieczonych menedżerów" mówi, jak radzić sobie w zmieniającym się środowisku. W poszczególnych rozdziałach – napisanych tak, iż każdy można przeczytać w przerwie na lunch – autor przystępnie przekłada teoretyczne koncepcje na realne procesy i działania składające się na codzienną pracę menedżera. Wzbogaca je studiami przypadków, niejednokrotnie zaczerpniętymi z własnej kariery. To niebanalna lektura obowiązkowa dla menedżerów, także tych z pewnym stażem"- Humphrey Armstrong, psycholog organizacji
Bob Selden szkoli menedżerów na całym świecie i regularnie doradza sporym spółkom giełdowym. Prowadzi też zajęcia dla przyszłych liderów w jednej z najkorzystniejszych szkół biznesu na świecie – International Institute for Management Development w Lozannie.

Tytuł oryginału: What To Do When You Become The Boss: How new managers become successful managers
ISBN: 9788378185604
Kod paskowy: 9788378185604
Autorzy: Selden Bob
Tłumaczenie: Jóźwiak Bożena
Wydanie: 1
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 20265
Miejscowość: Poznań
liczba stron: 384
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.0x22.5cm
Głębokość (mm): 26
Waga: 0.664
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.