Menu

Jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie - Frank Bettger (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788385881001 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Frank Bettger 
  • Wydawnictwo Studio Emka 
  • Ilość stron 176 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Jakie to sekrety zawodowe wyniosły Franka Bettgera z dna klęski do rewolucyjnego sukcesu i dały mu sławę jednego z najlepiej zarabiających w swym czasie handlowców, w USA? Zachęcony do napisania tej książki przez podziwiającego go przyjaciela, Dale’a Carnegie, Bettger oferuje czytelnikowi bezusterkową receptę na sukces, której produktywność działania udowodnił swoim życiem.

W książce znajdujemy cenne wskazówki, inspirujące studia przypadków, jak wyrobić w sobie styl i technologię świetnego sprzedawcy.

Książka Bettgera jest wielkim bestsellerem, a dla milionów jego czytelników to swoisty katechizm handlowca. Carnegie nazwał ją najszczególniej zastosowaneczną i inspirującą książką o sprzedaży jaką kiedykolwiek napisano.

odszukamy tu pouczające przykłady i podane kolejne wskazówki, jak wyrobić sobie fason i technikę najlepszego handlowca. Autor wskazuje na tak znaczne komponenty sukcesu jak potęga entuzjazmu, wydajność namawiania konsumentów do kupna. Obok tego podaje sposoby pokonywania strachu, kluczowe słowa, które pozwolą zmienić sceptycznego klienta w entuzjastycznego nabywcę i siedem złotych zasad dobijania targu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.