Menu

Jak radzić sobie z ludźmi, których nie da się znieść (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377464304 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Rick Brinkman|Rick Kirschner 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 384 
  • Rok wydania 2014 

Opis

konwencjonalny przewodnik, który pokaże ci, jak wydobyć to, co najlepsze, z najgorszych ludzkich wcieleń – uaktualniony o jeszcze więcej nieznośnych zachowań!
Książka Jak radzić sobie z ludźmi, których nie da się znieść od niemal dwóch dekad pomaga ludziom radzić sobie ze złymi zachowaniami w pozytywny, profesjonalny sposób.
Niestety, ponieważ świat stał się mniejszy, a czas się skurczył, wciąż pojawiają się nowe nieprzystępne postawy. Dlatego Kirschner i Brinkman uaktualnili swój globalny bestseller, aby pomóc ci wycisnąć pozytywne rezultaty z choćby najistotniej trudnych interakcji, których prawdopodobnie doświadczasz. Naucz się wykonywać zadania i korzystnie współżyć choćby z osobami, które mają zadziwiającą zdolność sabotowania, psucia i zakłócania twoich planów, potrzeb i pragnień. Naucz się, jak:
używać wykwintnych technik słuchania, które otworzą ci drzwi do ludzkich umysłów, serc i najgłębszych potrzeb; stosować umiejętności przejmowania kontroli, które zmieniają konflikt we współpracę przez redukowanie różnic pomiędzy ludźmi; przekształcać zgubne zachowania Czołgów, Snajperów, Wszystkowiedzących, Malkontentów, Męczenników, Wścibskich i innych nieprzystępnych rodzajów ludzkich. Czy masz do czynienia ze współpracownikiem, który próbuje zebrać poklask za twoją pracę, członkiem dalszej rodziny, który nie respektuje żadnych osobistych granic, czy klientem w sklepie spożywczym, który rozmawia głośno poprzez telefon, książka Jak radzić sobie z ludźmi, których nie da się znieść zapewni ci narzędzia do wydobycia najkorzystniejszego z najgorszych ludzkich wcieleń.
Dr Rick Kirschner i dr Rick Brinkman są lekarzami medycyny naturalnej, zawodowymi mówcami i trenerami.
Dr Rick Kirchner i dr Rick Brinkman to znani na całym świecie zawodowi mówcy i autorzy książek. Swoją karierę rozpoczęli jako lekarze medycyny niekonwencjonalnej, zajmując się pracą nad mentalnymi i emocjonalnymi aspektami leczenia i zdrowia fizycznego.
Są współautorami bestsellerowego programu przystępnego na kasetach audio i video How to Deal with Difficult People i sześciu innych programów treningowych. Ich książka, Jak radzić sobie z ludźmi, których nie da się znieść, stała się międzynarodowym bestsellerem i została przetłumaczona na 20 języków. Napisali wspólnie jeszcze książki: Life by Design: Making Wise Choices in a Mixed Up World, Love Thy Customer i Dealing with Relatives.
obecnie jeżdżą po całym świecie, wygłaszając zabawne mowy przewodnie i prowadząc programy treningowe. Ich portfolio kupujących obejmuje NASA, AT&T, Hewlett-Packard, Texaco, Inc. 500 Conference, Young Presidents Organization, U.S. Army i setki innych korporacji, agencji rządowych i stowarzyszeń zawodowych.
Więcej informacji na temat mów przewodnich i seminariów znajdziesz na ich stronach internetowych.

Podtytuł: i jak sprawić, by zachowywali się dobrze mimo swych wad
ISBN: 9788377464304
Kod paskowy: 9788377464304
Autorzy: Brinkman Rick, Kirschner Rick
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
Kod wydawcy: 30294
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 384
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.9x23.2
Głębokość (mm): 24
Waga: 0.6
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.