Menu

Jednominutowy Menedżer Spotyka Małpę - Kenneth Blanchard,william Oncken Jr,hal Burrows (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380876767 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Kenneth Blanchard|Hal Burrows|William Oncken Jr 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 124 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Nie zajmuj się rozwiązywaniem cudzych problemów! - ta zasada cię wyzwoli. Dzięki tej książce dowiesz się jak w prosty sposób zyskać czas na rzeczy, które chcesz albo musisz zrobić. Menedżer rozwiązujący problemy za swych pracowników bardzo szybko staje się najmniej efektywnym członkiem zespołu.

Z właściwym dla siebie poczuciem humoru autorzy przedstawiają go jako nieszczęśnika otoczonego poprzez stado małp. Następnie uczą czytelnika jak wybrnąć z takiej sytuacji i przekazać odpowiedzialność za poszczególne zadania właściwym osobom.

Dzięki czterem zasadom Onckena każdy menedżer nauczy się efektywnie wykorzystywać potencjał wszelkich pracowników organizacji, a w szczególności własny. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego w weekendy tkwisz w biurze, podczas gdy twoi podwładni odpoczywają w domowym zaciszu - ta książka jest dla ciebie!

*** Kenneth Blanchard jest międzynarodowej sławy autorem i współtwórcą serii książek o Jednominutowym Menedżerze. Wraz z żoną prowadzi zlokalizowaną w Kalifornii markę Blanchard Training and Developement, Inc., która zajmuje się rozwojem zasobów ludzkich.

William Oncken Jr., pomysłodawca niniejszej książki, założył markę doradczą w Dallas. Specjalizował się w zarządzaniu czasem dla menedżerów i zorganizował liczne seminaria związane z tą tematyką. Był również autorem książki Managing Management Time.

Hal Burrows jest światowej sławy specjalistą w dziedzinie negocjacji i zarządzania czasem. Kieruje własnym przedsiębiorstwem i pracuje jako konsultant w wielu firmach z listy Fortune 500. Osiągnął ponadto sukces w handlu kalifornijskimi nieruchomościami.

W ramach prowadzonej działalności dr Blanchard wyszkolił ponad sto tysięcy menedżerów. Pełnił w dodatku rolę doradcy w licznych korporacjach i agencjach. Opracowane przez niego rozwiązania zaimplementowano w wielu przedsiębiorstwach znajdujących się na liście Fortune 500 i pokaźnej liczbie innych, dynamicznie rozwijających się firm.

*** Historia opisana w książce krótka i wymowna, wnioski bardzo poręczne - do natychmiastowego użycia. Słowem o nas dla nas. - Daniel Spica, dyrektor Management Consulting Services, Infovide-Matrix S.A.

Niewiarygodne! Trzech największych specjalistów w dziedzinie literatury biznesowej dopasujeło siły, aby napisać bestseller wszechczasów dla menedżerów na całym świecie. - Charles "Red" Scott, prezes i dyrektor generalny w firmach Intermark Inc i The Trident Group Ltd.

Napisany przez Billa Onckena artykuł Managing Management Time - Who's Got The Monkey? Był odkrywczy, wciągający i nad wyraz {pomocn|przydatn)y w codziennym życiu. Niniejsza publikacja rozwija przedstawione w nim idee i nadaje im nowy wymiar.

- Jack Linkleter, Prezes Linkleter Enterprises w Costa Mesa, Kalifornia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.