Menu

Język chiński. Pomocnik handlowy (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788301181352 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Lin Kai-Yu, Pawlak Katarzyna 
  • Wydawnictwo WYDAWNICTWO NAUKOWE PWN 
  • Ilość stron 200 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Książka mieści podstawowe wiadomości i poręczne wskazówki dla osób zainteresowanych współpracą handlową z Chinami. Pokazuje powszechnie spotykane etapy transakcji handlowych ze stroną chińską – od zapytania o przystępność i cenę, negocjacje cenowe, zamówienie i konstruowanie kontraktu, odprawę i spedycję towaru aż po jego odbiór. Dodatkowo demonstruje: schemat organizacji przedsiębiorstwa, listę głównie spotykanych pozycji zawodowych i słowniczki (polsko-chiński, chińsko-polski), gromadzące przedstawione w książce słownictwo. Książka jest wzbogacona o płytę CD z wymową.
Każda z lekcji składa się z dwóch czytanek: dialogu i formy pisanej – listu, maila czy wypełnionego formularza i ich transkrypcji i polskiego tłumaczenia. Druga z czytanek opatrzona jest dodatkowo wyjaśnieniami, co do wymogów formalnych dla korespondencji pisemnej ze stroną chińską. Obie czytanki opatrzone są tabelkami z nowymi słówkami wraz z ich wymową i tłumaczeniami. Na końcu każdej z lekcji zawarte są dane związane z użytecznymi aspektami danego etapu transakcji (np. Nazwy form płatności czy typy cen w spedycji) bądź z powiązanymi z treścią lekcji aspektami kultury chińskiej (np. Trafne zwracanie się do chińskiego partnera biznesowego).

ISBN: 9788301181352
Kod paskowy: 9788301181352
Autorzy: Lin Kai-Yu, Pawlak Katarzyna
Wydanie: 1
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 20411
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 200
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.5x20.5cm
Głębokość (mm): 16
Waga: 0.34
Języki: polski, chiński
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.