Menu

Kultura Kaizen - Miller Jon, Villafuerte Jaime, Wroblewski Mike (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380876019 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Jon Miller, Jaime Villafuerte, Mike Wroblewski 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 310 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Stwórz i utrzymaj kulturę kaizen w swojej organizacji.
Wykorzystując ponad 50 lat zbiorczych doświadczeń specjalistów pomyślnie stosujących kaizen w trakcie transformacji organizacji z wielu branż, niniejsza książka wyjaśnia, jak szybko, ale trwale udoskonalić pracę i polepszyć wyniki. Jest szczegółowym przewodnikiem, dzięki któremu czytelnik dowie się, jak przeprowadzić usystematyzowane wdrażanie kaizen poprzez organizowanie warsztatów kaizen. Rzeczywiste przykłady pokazują, jak kultura kaizen sprawdza się w takich firmach jak Toyota, Zappos czy Wiremold. Ten ergonomiczny poradnik, pełen cennych spostrzeżeń liderów z Kaizen Institute, tłumaczy:
dlaczego kultura kaizen jest niezbędna, jakie jest prawdziwe znaczenie kaizen, skąd wywodzą się warsztaty kaizen, jak kaizen sprawdza się jako strategia w praktyce, jak utrzymać kulturę kaizen, jak rozpoznać organizacyjną gotowość do transformacji, jak pokonać kulturowe przeszkody, a ponadto gromadzi studia przypadków omawiające faktyczne wdrażanie kaizen w organizacjach zróżnicowanej wielkości i z różnorodnych branż.

marki dużo robią dla implementacji u siebie kultury kaizen, robią to od wielu lat i mimo to posiadają trudności w realnej ocenie stopnia zaawansowania kultury kaizen w swojej organizacji. Trudności w ocenie rodzą się na poziomie interesariuszy i wynikają z najróżniejszych optyk patrzenia na organizację, korzyści lub strat jakie osiągają oni dzięki współpracy lub pracy w organizacji, a także stopnia ich identyfikacji z organizacją. Jestem przekonany, że książka w obszernym stopniu pomoże Państwu rozwiązać problem uzmysłowienia sobie, czym tak naprawdę jest kultura kaizen.
Mariusz Bryke, CEO Kaizen Institute Poland
Książka, którą trzymasz w ręku, pełna jest rzeczywistych przykładów problemów i rozwiązań wykorzystywanych w czasie transformacji kulturowej. Jak podkreślają autorzy, kultura determinowana jest poprzez zbiór zachowań, które inicjowane są na poziomie przywódcy i spływają na niższe szczeble organizacji. Ta książka daje nadzieję, że i ty zdołasz przekształcić swoją organizację. Pamiętaj jednak: musisz zacząć już dziś – nie jutro, w przyszłym miesiącu albo w przyszłym roku. Twój system niedomaga, ty siedzisz u sterów, a kaizen jest odpowiedzią na twoje problemy.
lek. Med. John Toussaint, założyciel i dyrektor zarządzający ThedaCare Center for Healthcare Value
***
Jon Miller może pochwalić się 20-letnim doświadczeniem z zakresu kaizen. Jest dyrektorem zarządzającym Kaizen Institute Consulting Group. Był współzałożycielem i dyrektorem zarządzającym Gemba Research, zanim producent dopasujeła się z Kaizen Institute. Jest autorem wielu artykułów. Był tłumaczem i wydawcą Taiichi Ohno’s Workplace Management. Swój wkład wniósł również do wielu innych książek wydawnictwa McGraw-Hill, chociażby Gemba Kaizen czy Kaizen in Logistics and Supply Chains.
Mike Wroblewski ma ponad 25-letnie doświadczenie w obszarze inżynierii przemysłowej, zarządzania produkcją i kaizen. Jest dyrektorem Kaizen Institute USA. Jest nieraz zapraszany jako główny prelegent na konferencje, gdzie dzieli się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami z zakresu kaizen.
Jaime Villafuerte ma 20-letnie doświadczenie na polu strategicznego i taktycznego wdrażania ciągłego doskonalenia. Jest dyrektorem ds. Lean Six Sigma w Jabil Inc., firmie zatrudniającej ponad 165 000 pracowników w 33 krajach. Przewodzi tam transformacji Lean Six Sigma. Jest autorem The Lean 6 Sigma Deployment Memory Jogger.

Podtytuł: Budowanie i utrzymanie kultury ciągłego doskonalenia
Tytuł oryginału: Creating a Kaizen Culture. Align the Organization, Achieve Breakthrough Results, and Sustain the Gai
ISBN: 9788380876019
Kod paskowy: 9788380876019
Autorzy: Miller Jon, Villafuerte Jaime, Wroblewski Mike
Tłumaczenie: Gasper Dorota
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 30294
ilość stron: 310
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.0x23.5cm
Głębokość (mm): 23
Waga: 0.61
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.