Menu

Kwalifikacja A.36. Prowadzenie rachunkowości cz.1 (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328326606 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Gabriela Piech|Marcin Michalik 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 480 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Kwalifikacja A.36. Część 1. Prowadzenie rachunkowości. Podręcznik do nauki zawodów technik ekonomista i technik rachunkowości
najmocniej aktualny podręcznik do rachunkowości na rynku według stanu prawnego na dzień 1 lipca 2016 roku.
Ta wiedza się opłaca!
Ekonomista to zawód powszechny w gospodarce rynkowej. Zatrudnienie wykwalifikowanego ekonomisty zapewnia sukces finansowy przedsiębiorstwa. Taki pracownik przygotowuje informacje będące podstawą decyzji podejmowanych poprzez kadrę kierowniczą. Uczeń kształcący się w zawodzie technologia ekonomisty po ukończeniu edukacji staje się specjalistą w zakresie organizowania i prowadzenia działalności gospodarczej i prowadzenia rachunkowości w przedsiębiorstwach.

Kwalifikacja A.36. Część 1. Prowadzenie rachunkowości. Podręcznik do nauki zawodów technik ekonomista i technik rachunkowości to podręcznik asygnowany do nauki w zawodach technik ekonomista i technik rachunkowości, zgodny z nową podstawą programową kształcenia zawodowego. Materiał gromadzi aktualne rozwiązania i zastosowania przepisów ustawy o rachunkowości. To świetne kompendium wiedzy na temat prowadzenia ewidencji księgowej w przedsiębiorstwie. Jego niewątpliwym atutem są zadania przygotowujące uczniów, słuchaczy i uczestników kursów do egzaminu zawodowego z kwalifikacji A.36. Prowadzenie rachunkowości. Co istotnie pokaźne, podręcznik posiada rozdział omawiający zasady prowadzenia ksiąg rachunkowych w przedsiębiorstwie, a także odrębne rozdziały dotyczące ewidencji operacji gospodarczych w przedsiębiorstwach: produkcyjnym, handlowym i usługowym, wzbogacone o zadania do samodzielnego rozwiązania.

Technik Ekonomista to doskonały, charakteryzujący się wysoką jakością i kompletny zestaw edukacyjny, przygotowany przez dysponujących ogromnym doświadczeniem liderów na rynku książek edukacyjnych i biznesowych

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.