Menu

Lekcje biznesu przy rodzinnym stole (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788374920384 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Jeffey J. Fox 
  • Wydawnictwo VOCATIO 
  • Ilość stron 176 
  • Rok wydania 2011 

Opis

ciekawe, że uderzająca liczba właścicieli znanych firm, przedsiębiorców, ludzi kreatywnych, zawodowych sportowców i CEO znacznych spółek wychowała się jako dzieci samotnych rodziców, przede wszystkim samotnych matek. Aby dojść na szczyt, kombinuj tak jak to robią samotne matki. Z drobiazgową dokładnością zarządzaj swym czasem. Miej listę rzeczy do zrobienia. Bądź zorganizowany. Bądź wytrwały. Zrób codziennie jak najwięcej. Planuj. Bądź na czas. Bądź zdrowy. Nie narzekaj. Bądź jak mama: nawet nie wiem jak bolało, nie narzekaj. Jak to ujął jeden z tych na szczycie: „przez wszystkie te lata, a było ich ponad czterdzieści, kiedy moja mama była samotną matką, pomimo biedy, kłopotów z alimentami i przytłaczających problemów nigdy, przenigdy nie narzekała. Ani razu".
I dbaj o swoje maniery! Brak trafnych manier przy stole świadczy o egoizmie i lekceważeniu innych. Z powodu kiepskich manier przy stole niczego nie załatwimy. Dlatego zachowywanie się przy stole niczym prosiak należy do najcięższych przestępstw towarzyskich. Podobna zasada dotyczy jedzenia w pojedynkę. Okazujmy sobie samemu taki szacunek, jaki okazujemy innym. Przyszłemu sukcesowi widocznie sprzyja również praca w wieku szkolnym w charakterze roznosiciela gazet czy mleka, energiczne członkostwo w drużynach skautów, gra w zespole muzycznym i podobne zajęcia.
Historie z życia wybitnych przedsiębiorców skategoryzowane w tej książce, w postaci zwięzłych zasad, pomogą każdemu zrozumieć, jakie doświadczenia życiowe kształtują charaktery tych, którzy na końcu zostają zwycięzcami. Szczególnie polecamy tę książkę wszystkim rodzicom, którzy pragną dać swym dzieciom korzystny życiowy start.

ISBN: 9788374920384
Kod paskowy: 9788374920384
Autorzy: Fox Jeffrey J.
Wydanie: 1
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 23351
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 176
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.0x19.0cm
Głębokość (mm): 10
Waga: 0.284
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.