Menu

Makroekonomia (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788320821857 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Alojzy Nowak, Tomasz Zalega 
  • Wydawnictwo PWE 
  • Ilość stron 610 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Jest to nowoczesny podręcznik zawierający prezentację najszczególniejszych zagadnień współczesnej makroekonomii. Autorzy omawiają w nim dorobek teorii ekonomii, wzbogacając rozważania o liczne odwołania do realiów gospodarki polskiej, co stanowi ogromny walor publikacji. Zakres wiedzy przedstawiony w książce pokrywa się z programem makroekonomii realizowanym w większości uczelni ekonomicznych w Polsce. Podręcznik został opracowany poprzez pracowników naukowych z pokaźnym doświadczeniem dydaktycznym, reprezentujących Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Warszawski i Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Książka jest przeznaczona przeważnie dla studentów kierunków ekonomicznych, ale może także stanowić źródło wiedzy dla studentów informatyki, ekonometrii, prawa i administracji, socjologii, politologii, europeistyki, polityki społecznej czy dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Bez wątpienia zainteresuje także słuchaczy studiów podyplomowych, doktorantów, pracowników naukowych, a także praktyków gospodarczych.

ISBN: 9788320821857
Kod paskowy: 9788320821857
Autorzy: Nowak Alojzy, Zalega Tomasz
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 20234
Miejscowość: Warszawa
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.2x23.7cm
Języki: polski

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
ViteQ - Wystawiona 7 lat temu
Książka słaba jako podręcznik akademicki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.