Menu

Mistrzowie rynków finansowych - Schwager Jack D. (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788363391492 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Jack D Schwager 
  • Wydawnictwo Gab 
  • Ilość stron 416 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Publikacja ta w Stanach Zjednoczonych jest zaliczana do kanonu książek na temat inwestowania. Zawiera wywiady przeprowadzone poprzez Jacka Schwagera z inwestorami, którzy działają na przeróżnych rynkach (akcje, forex, kontrakty futures) i stosują odmienne techniki inwestycyjne, a których łączy to, iż odnieśli sukces.

Co o tym zadecydowało? Po lekturze rozmów można wyciągnąć wniosek, że to nie używana metoda analityczna jest w tym wypadku najważniejsza. Okazuje się, iż można zarabiać, wykorzystując zarówno analizę fundamentalną, jak i zupełnie inne podejścia do oceny inwestycji. Decydujące znaczenie mają pewne właściwości i umiejętności – autor wymienia je w podsumowaniu swych rozmów z traderami.

Książka jest przeznaczona nie tylko dla inwestorów i specjalistów zajmujących się badaniami rynków finansowych, ale także dla innych osób zainteresowanych rynkami finansowymi i interesujących losów tych, którym udało się wygrać w świecie, gdzie przeważająca większość przegrywa.

Czytelnikom słabiej orientującym się w problematyce rynków finansowych lekturę książki ułatwi zamieszczony na jej końcu słowniczek, w którym objaśniono specjalistyczne terminy pojawiające się w tekście.

Podtytuł: Rozmowy z najlepszymi amerykańskimi inwestorami i graczami giełdowymi
ISBN: 9788363391492
Kod paskowy: 9788363391492
Autorzy: Schwager Jack D.
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 42282
liczba stron: 416
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.5x24.0
Głębokość (mm): 30
Waga: 0.64
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.