Menu

Mity marketingowe - Jacek Pogorzelski (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788363391041 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Jacek Pogorzelski 
  • Wydawnictwo Gab 
  • Ilość stron 316 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Dużo się zmieniło w otoczeniu marketingu. A jeśli tak, to rutyna nie ma racji bytu. Marketing jako funkcja będzie zawsze niewykorzystanym potencjałem, bo potrzebna jest orientacja marketingowa. Zrzucanie marketingu na grono ludzi, które robi sobie coś tam równolegle do innych działów, zawsze zamienia marketing w dział promocji i ewentualnie dział badań rynkowych.

Wracamy do podstaw rozumienia marketingu. Teraz naprawdę ma on być patrzeniem na świat, wyciąganiem wniosków i proponowaniem czegoś na podstawie zdobytej wiedzy i prowadzonych obserwacji. „Najpierw coś zróbmy, a potem pchajmy z całej siły, żeby się sprzedało"? –? to model porażki. Nic ci nie da szukanie ulepszonych narzędzi manipulacji czy doskonalenie metod pomiaru ROI. Ten sposób myślenia jest nieskuteczny, bo ludzie będą uciekali do światów, które oferują im spełnianie marzeń.

Wychodząc z powyższych założeń, autor – uznany konsultant i ekspert w zakresie strategii marketingowej – ukazuje nowe podejście do marketingu, rozprawiając się z pokutującymi wciąż przekonaniami na temat jego roli oraz wielu uznanych metod i dowodząc ich destrukcyjności.

Po ujawnieniu i odrzuceniu mitów zaprezentowano świeże, często przełomowe teorie i praktyki dotyczące:
– istoty marketingu,
– komunikacji marketingowej,
– zarządzania marką,
– strategii marketingowych,
– tworzenia relacji z nabywcami,
– kariery w marketingu.

Książka przeznaczona jest dla wszystkich marketingowców, którzy chcąc osiągnąć sukces zawodowy i zapewnić prawdziwy rozwój swojej firmie, dostrzegają szansę w odrzuceniu rutyny i starych, nieaktualnych rozwiązań.

Podtytuł: Marketing bez bzdur, iluzji i fałszywych założeń
ISBN: 9788363391041
Kod paskowy: 9788363391041
Autorzy: Pogorzelski Jacek
Wydanie: 3
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 42282
ilość stron: 316
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 20.4x14.3
Głębokość (mm): 14
Waga: 0.368
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.