Menu

Model systemy społecznego a problemy zarządzania (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375560916 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Chudoba Tadeusz 
  • Wydawnictwo CeDeWu 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Książka Model systemu społecznego a problemy zarządzania gromadzi wielostronny obraz rzeczywistości społecznej stanowiący jednak funkcjonalną całość.pokazuje w całości odmienny i ure- alniony obraz rzeczywistości społecznej włączając w nią środowi- sko naturalne,w którym toczy się życie określonego społeczeństwa.W publikacji tej zostały przedstawione m.in.:


sformułowania precyzujące istotę energiczności i skuteczności, istotę kultury,sztuki zarządzania,
podstawowe kierunki intensywności społeczeństwa,
główne komponenty struktur każdego z kierunków dynamiczności decydujące o istnieniu określonego typu działania,
specyfiki podstawowych kierunków działalności kierowniczej.

Opracowanie to jest niebanalne i pomocne równocześnie dla kadry kierowniczej rozmaitych szczebli zarządzania,jak i dla przedstawicie- li wielu dyscyplin naukowych wspomagających produktywność i sku- teczność działalności kierowniczej.

Dr Tadeusz Chudoba, z wykształcenia historyk, pracę doktorską pisaną pod kierunkiem prof.Stanisława Herbsta ukierunkował na badanie ryn- ków w najróżniejszych ujęciach:lokalnym,regionalnym i ogólnopolskim.

Po uzyskaniu stopnia doktora pracował w Katedrze Turystyki Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i w Zakładzie Problemów Społecz- nych Instytutu Turystyki.W tym czasie odbył szereg podróży do Holandii, obfitej Brytanii,Norwegii i USA połączonych z wykładami gościnnymi, nawiązał liczne kontakty naukowe i zapoznał się z niebanalną,niedo- stępną wówczas w Polsce literaturą przedmiotu, a także praktycznym podej- ściem do zarządzania i jego ekonomiczności oraz skuteczności. W latach 1984-1996 przebywał w Szwecji gdzie w Skörde m.in.był wy- kładowcą w Högskolan –fili Uniwersytetu w Göteborgu.

ISBN: 9788375560916
Kod paskowy: 9788375560916
Autorzy: Chudoba Tadeusz
Wydanie: 1
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 31095
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 160
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 17.0x24.0cm
Głębokość (mm): 25
Waga: 0.3
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.