Menu

Motywowanie w erze Web 2.0+ (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375567670 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Anna Wziątek-Staśko 
  • Wydawnictwo CeDeWu 
  • Ilość stron 222 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Dociekliwa obserwacja współczesnego świata, w szczególności specyfiki funkcjonowania nowych modeli biznesu, skłoniła Autorkę do wielu refleksji, posiadających swe kluczowe odniesienie do obszaru zarządzania ludźmi.

Coraz bardziej widoczna w biznesie dominacja wartości ekonomicznych nad wartościami społecznymi zdaje się rodzić sporo niepokojących zjawisk i zachowań o daleko idących konsekwencjach dla organizacji i pracowników ery Web 2.0+. Prezentowane opracowanie, o charakterze teoretyczno-empirycznym, stanowi spójne kompendium wiedzy dla osób zainspirowanych szeroko pojętą problematyką zarządzania, w tym zwykle zarządzania kapitałem ludzkim w świecie wirtualnym.

Autorka eksponuje w nim konieczność spojrzenia na pracownika, jako istotę wielowymiarową, o ogromnym, często niedocenianym, indywidualnym potencjale. Powierzchowność w tym zakresie, specyficzna dla wielu menedżerów, powoduje bowiem, iż zamiast wytwarzać inspirujące, przyjazne środowisko pracy, staje się ono dzięki nim miejscem budującym jedynie frustracje i stres.

W książce eksponowane miejsce zajmują rozważania na temat struktury oraz skutków, coraz bardziej zróżnicowanych, zjawisk patologicznych w pracy, które wydajnie demotywują ludzi, stanowczo redukując poziom wydajności ich pracy, rodząc równocześnie wszechobecne zjawisko anomii pracowniczej. Nieco pesymistyczny charakter rozważań podjętych w pierwszej części, w drugiej ustępuje miejsca dywagacjom na temat tego, w jaki sposób można zostać prawdziwym wirtuozem biznesu ery Web 2.0+, uzyskując w rezultacie gotową receptę na efektywny model systemu motywacyjnego dla organizacji funkcjonujących w - jakże osobliwej - wirtualnej rzeczywistości.

ISBN: 9788375567670
Kod paskowy: 9788375567670
Autorzy: Wziątek-Staśko Anna
Wydanie: 1
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 31095
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 222
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.5x23.5cm
Głębokość (mm): 10
Waga: 0.37
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.