Menu

Negocjacyjne zoo (karty) - Grzegorz Załuski (opr. kartonowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380876088 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor Grzegorz Załuski 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 56 
  • Rok wydania 2018 

Opis

MOTYWACJA / NEGOCJACJE Negocjacje to gra, podczas której ludzie używają emocji i taktyk, żeby przekonać innych,posiadają rację. Dlaczego ludzie negocjują? Ponieważ jest to najlepszy sposób na uzyskanie tego, czego akurat chcą.

Jak wygrać negocjacje? Sprawić, żeby ci uwierzyli - jeżeli to zrobią, to wygrywasz. Jak sprawić, żeby mi uwierzyli? Poznaj ich - naucz się z nimi rozmawiać. Uwierz w to, co mówisz - nie udawaj, lecz uwierz.

Pamiętaj, że negocjacje to zamiana - coś dostajesz, ale także coś dajesz. Sięgnij po talię kart prezentującą ergonomiczne podejście do negocjacji handlowych w przystępnej formie. Co wspólnego posiadają negocjacje z zoo? Autor odwołuje się do pięciu gatunków zwierząt: słonia, żółwia, lisa, ryby i geparda, przypisując ich atrybuty określonym typom negocjatorów.

Dlaczego akurat do zwierząt? Odpowiedzi wyszukasz we wnętrzu. Talia 56 kart, którą nie tylko zagrasz w dowolną grę karcianą czy grę negocjacyjną, lecz także utrwalisz swoją wiedzę o taktykach użytkowanych w negocjacjach.

Zostań Asem negocjacji! GRZEGORZ ZAŁUSKI - doświadczony negocjator, konsultant i trener biznesu. Od wielu lat wspiera działania negocjacyjne: osób prywatnych, managerów i właścicieli firm oraz całych organizacji.

Wieloletni praktyk w zarządzaniu sprzedażą i całymi strukturami przedsiębiorstwa. Poprzez kilkanaście lat pracy zawodowej zajmował wysokie stanowiska managerskie w największych firmach międzynarodowych.

Jako pasjonat procesów negocjacyjnych, w swej pracy trenerskiej koncentruje się w głównej mierze na skuteczności przekazywanej wiedzy, takekspresowo zamieniała się ona w ergonomiczne umiejętności. Czynny mediator, wpisany do wykazu instytucji i osób godnych zaufania w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Certyfikowany Coach, współpracujący z managerami najwyższych szczebli i właścicielami firm. Certyfikowany hipno-terapeuta, specjalizujący się w hipnozie konwersacyjnej, wspierającej wysiłki perswazyjne.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.