Menu

Niepewność przekleństwem kobiet - Helene Lerner (opr. kartonowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788301184971 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor Helene Lerner 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe Pwn 
  • Ilość stron 152 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Jeśli rozejrzysz się wokół siebie, bez dwóch zdań znajdziesz przynajmniej jedną kobietę, która nie wykorzystuje swojego potencjału, a powinna zajmować wysokie stanowisko, być liderką, przywódcą. Być może to Twoja przyjaciółka, a może TY?
Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego kobiety nie dość często zajmują stanowiska wyższego szczebla w biznesie, polityce, organizacjach pozarządowych? Problemem jest pewność siebie rozumiana jako odwaga podejmowania działań, których rezultatów nie da się przewidzieć. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana! A perfekcjonistki, które podejmują tylko działania skazane na sukces, nie podejmując ryzyka, w głównej mierze nie osiągają swoich celów. Ta książka ma pokazać, że kobiety sukcesu, też czasem się boją, ale mimo strachu podejmują wyzwania, działają.
Bazując na doświadczeniu swoim, szanowanych pań biznesu i badaniu ankietowym przeprowadzonym wśród pań pracujących, autorka przedstawia ergonomiczne strategie, żeby obalić mit niepewności i lepiej radzić sobie z trudnościami i uprzedzeniami na rynku pracy. Dla swych czytelniczek stworzyła także trzydzieści Iskierek Pewności Siebie – prostych i sprawnych ćwiczeń, których użycie pomoże w rozwoju kariery zawodowej zarówno liderkom, jak kobietom, które dopiero marzą o awansie osiągnąć sukces.

ISBN: 9788301184971
Kod paskowy: 9788301184971
Autorzy: Lerner Helene
Wydanie: 1
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 20411
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 152
Oprawa: Kartonowa Foliowana
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.5x24.0cm
Głębokość (mm): 10
Waga: 0.256
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.