Menu

Pakiet: Zjedz tę żabę, Zjedz tę żabę - workbook - Brian Tracy DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380872523 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Tracy Brian 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 232 
  • Rok wydania 2017 

Opis

W zestawie taniej!
Książka i Workbook w nowej niższej cenie.
Zjedz tę żabę! Wszystko, cokolwiek zespaja się z planem, ustaleniem priorytetu i organizacją pracy, sprowadza się do tych trzech słów.
- Brian Tracy
Zjedz tę żabę! to książka dla ludzi biznesu, to prawdziwe vademecum podnoszenia sprawności w pracy i osiągania z niej zadowolenia.
Ta przekonująca metafora, „ogromna żaba" czekająca na zjedzenie, to twoje największe, najważniejsze zadanie, z którego realizacją będziesz prawdopodobnie zwlekał, jeśli nie zajmiesz się nim od razu. Jest ona jeszcze tym zadaniem, które w danym momencie może posiadać najlepszy wpływ na twoje życie i pomóc ci w szybkim osiągnięciu oczekiwanych rezultatów. Rozpoczęcie pracy od połknięcia „żaby" gwarantuje przez cały dzień poczucie zadowolenia wynikające ze świadomości, że już nic gorszego nie może ci się teraz przytrafić.
Dwadzieścia jeden opisanych tu metod osiągania sukcesu ma za cel poprawę ogólnej efektywności i wzmocnienie twojej pozycji w pracy. Sporo z przekazanych w książce pomysłów możnawykorzystać w życiu prywatnym. Prezentowane strategie to wariant szwedzkiego stołu technik pomocnych w osiąganiu lepszych wyników i polepszaniu wydajności, których możesz użyć w każdej chwili, w dowolnej kolejności – takiej, jaką uznasz za właściwą. Im szybciej je opanujesz i zaczniesz stosować, tym szybciej zaczniesz osiągać sukcesy w karierze zawodowej.
***
Brian Tracy jest jednym z czołowych specjalistów w USA w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji czasu. Ekspert psychologii sprzedaży, charyzmatyczny mówca, szanowany na świecie autorytet i konsultant w zakresie rozwoju osobistego i sukcesu zawodowego wygłasza prelekcje i prowadzi seminaria dla 300 tysięcy osób rocznie. Ponad 1000 firm na całym świecie korzystało z jego wykładów. Autor licznych bestsellerów, m.in. Pocałuj tę żabę!, Psychologia sprzedaży czy Potęga pewności siebie twórca programów treningowych, multimedialnych systemów szkoleniowych z zakresu doskonalenia osobowości, technik sprzedaży, zarządzania, a także planowania strategicznego.

Podtytuł: zestaw
Tytuł oryginału: Eat that frog! + Eat that frog! Workbook
ISBN: 9788380872523
Kod paskowy: 9788380872523
Autorzy: Tracy Brian
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 30294
ilość stron: 232
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.5x22.0cm
Głębokość (mm): 18
Waga: 0.414
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.