Menu

Podstawy analizy fundamentalnej (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380881440 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Artur Sajnóg|Aleksandra Pieloch-Babiarz 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego 
  • Ilość stron 214 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Analiza fundamentalna przedsiębiorstwa polega na badaniu szeregu czynników, uwarunkowań i zjawisk, które w istotny sposób mogą wpływać na przyszłe dochody i dywidendy spółki, dając wyraz oczekiwanej stopie zwrotu dla inwestora przy określonym poziomie ryzyka inwestycyjnego. Książka składa się z pięciu rozdziałów dotyczących merytoryczno-metodycznych zagadnień przeprowadzania analizy fundamentalnej przedsiębiorstw, ze szczególnym uwzględnieniem analizy strategicznej jako instrumentu wykorzystywanego w rozważanych obszarach jednocześnie przez inwestorów, jak i zarządzających spółką. W każdym rozdziale Czytelnik może zapoznać się z wiedzą z danej dziedziny, również problemy do samodzielnego rozwiązania, pytania testowe i zadania ergonomiczne.

Publikacja demonstruje wielość, złożoność i bogactwo zjawisk zachodzących w toku zarządzania przedsiębiorstwem, a także demonstruje metody, techniki i narzędzia służące do poprawnej oceny jednostki i jej otoczenia. Adresowana jest z reguły do słuchaczy studiów związanych z finansami i naukami o zarządzani u. Będzie także przydatna inwestorom jednostkowym, analitykom i specjalistom, którzy pragną dobierać akcje spółek w przemyślany sposób oraz osobom poszukującym narzędzi analizy strategicznej do celów niezwiązanych z obrotem papierami wartościowymi

Podtytuł: Podejście strategiczne
ISBN: 9788380881440
Kod paskowy: 9788380881440
Autorzy: Pieloch-Babiarz Aleksandra, Sajnóg Artur
Wydanie: 1
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 23368
Miejscowość: Łódź
liczba stron: 214
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.5x23.5cm
Głębokość (mm): 10
Waga: 0.36
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.