Menu

Podstawy rachunkowości z uwzględnieniem MSSF Międz- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788301199920 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Józef Pfaff|Marzena Strojek-Filus 
  • Wydawnictwo PWN 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Podręcznik stanowi pionierskie podejście wprowadzające do rachunkowości. Uwzględnia podstawę prawną MSR/MSSF, podczas gdy podobnego rodzaju opracowania są podporządkowane tylko regulacjom Ustawy o rachunkowości.
Publikacja omawia specyfikę MSR/MSSF już na etapie identyfikacji i klasyfikacji składników posiadajątku, kapitałów, składników wyniku finansowego oraz jego zakresu, polityki rachunkowości, w tym zakładowego planu kont i tym podobnych zagadnień. Co widoczne autorzy uwzględnili w niej wszystkie najnowsze zmiany w prawie bilansowym.
Warto zwrócić uwagę, że książka jest dostosowana do struktury cieszącego się od lat niesłabnącym zainteresowaniem podręcznika „Rachunkowość finansowa z uwzględnieniem MSSF" pod redakcją naukową Józefa Pfaffa, stanowiąc razem z nim spójną i logiczną całość z punktu widzenia cyklu dydaktycznego.
Jest to ergonomiczne i {pomocn|przydatn)e źródło wiedzy dla studentów kierunków ekonomicznych i finansowych, szczególnie w zakresie przedmiotów: podstawy rachunkowości i wprowadzenie do rachunkowości, uczestników kursów i szkoleń, kandydatów na biegłych rewidentów oraz pracowników służb finansowo-księgowych.

Podtytuł: Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej
ISBN: 9788301199920
Kod paskowy: 9788301199920
Redakcja: Strojek-Filus Marzena, Pfaff Józef
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 20411
Miejscowość: Warszawa
Liczba stron: 320
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.5x23.5
Głębokość (mm): 17
Waga: 0.55
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.