Menu

Podstawy zarządzania organizacjami (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788301194802 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Griffin W. Ricky 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe Pwn 
  • Ilość stron 744 
  • Rok wydania 2017 

Opis

nowe, zmodyfikowane i uaktualnione wydanie podręcznika, z którego skorzystały już ponad dwa miliony studentów przygotowujących się do kariery w biznesie.
Autor zachowując wszystkie stanowcze treści kompleksowej publikacji, które w przeszłości zdecydowały o jej sukcesie, dodał mnóstwo nowych części i uwzględnił aktualne prognozy dotyczące przyszłości działalności gospodarczej i zarządzania.
W nowym wydaniu nacisk został położony na etykę, zarządzanie globalne i technologię informacyjną. Wśród kluczowych, eksponujących się tematów poruszono kwestie nadzoru etycznego nad pracą współczesnych menedżerów. Z ogromną uwagą potraktowano tematy takie, jak zasady ładu korporacyjnego, etyczne przywództwo, a także właściwa rola kontroli finansowej firmy. Kolejne wątki to globalny charakter zarządzania uwypuklony za pomocą aktualnych przykładów i analiz sytuacji i technologia cyfrowa, wszechobecna w treści całego podręcznika.
Ogromną zaletą książki jest jej aktualność. Cytowane są w niej najnowsze wyniki badań z zakresu biznesu międzynarodowego, przedsiębiorczości, zarządzania strategicznego, podejmowania decyzji, projektowania organizacji, zmian organizacji, zachowania jednostek, przywództwa, pracy zespołowej, motywacji, nadzorowania, technik informatycznych, wydajności i zarządzania jakością.
Zaktualizowane pozostały też wszystkie dane i statystyki odnoszące się do nieznacznych przedsiębiorstw, znacznego biznesu międzynarodowego, związków zawodowych, wynagrodzeń kadry kierowniczej i innych sfer biznesowych

Tytuł oryginału: Management
ISBN: 9788301194802
Kod paskowy: 9788301194802
Autorzy: Griffin Ricky W.
Tłumaczenie: Jankowiak Agata
Wydanie: 3
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 20411
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 744
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 20.5x28.5cm
Głębokość (mm): 40
Waga: 1.845
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.