Menu

Pokerowa twarz Wall Street (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788363000653 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Aaron Brown 
  • Wydawnictwo Linia 
  • Ilość stron 321 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Według stanu w 2015 roku gra w pokera w Polsce jest nielegalna (poza wybranymi kasynami). Według urzędników Ministerstwa Finansów jest to gra losowa. Aaron Brown - profesor finansów, pokerzysta, trader - pisze \"poker, czyli gra hazardowa, której natura najmocniej przypomina charakter rynków finansowych, zadowala się ogromną popularnością wśród finansistów. Gra w pokera może być źródłem cennych wskazówek jak odnieść sukces na rynkach finansowych, a rynki finansowe mogą stanowić jednakowo wartościowy przykład jak wygrywać w pokera.\"
Brown w 2011 roku otrzymał prestiżową nagrodę Risk Manager of The Year i w obfitej mierze jego książka traktuje o zarządzaniu ryzykiem. Jednocześnie w pokerze, jak i na rynkach finasowych.
Książka ta pozwala zrozumieć oba rodzaje gier. Zapoczątkujemy od podstawowych informacji na temat pokera i rynków finansowych, a następnie zgłębimy tajniki psychologii finansów i ekonomiki pokera. Przyjrzymy się podstawowym oraz progresywnym taktykom prowadzącym do zwycięstwa. Przy okazji, zobaczymy jak amerykańskie zamiłowanie do ryzyka, równocześnie przy pokerowym stole jak i na rynkach finansowych, wpłynęło na sukces gospodarczy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.