Menu

Pokolonie złotych rentierów - Czesław Dec (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380119307 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Czesław Dec 
  • Wydawnictwo Warszawska Firma Wydawnicza 
  • Ilość stron 156 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad posiadaniem złota i srebra jako prawdziwego pieniądza? Alan Greenspan, były szef FED, pisał: "Bez standardu złota nie ma żadnej możliwości ochrony oszczędności przed wywłaszczeniem w wyniku inflacji", zaś w wywiadzie udzielonym CFR nadał swemu stanowisku nieco bardziej uniwersalne znaczenie, stwierdzając wprost: \"(...) złoto jest walutą, i to najważniejszą, z którą inne waluty, wliczając w to dolara amerykańskiego, nie mogą się mierzyć.\"

równie dobitnie przedstawił to Maxwell Keiser: "Zastanów się przez chwilę i pomyśl! Ile siły nabywczej swych papierowych czy elektronicznych pieniędzy tak naprawdę straciłeś? Czy rozumiesz, że głupotą jest wiara w rząd, który dodrukowując waluty i zadłużając kraj, (…) zabiera Ci twoje możliwości finansowe? Przyjrzyj się pokaźnym inwestorom i ich sposobom ochrony swego kapitał. Bierz z nich przykład! Przestań być głupi!"

Inne adekwatne podsumowanie wynajdziemy u Larry'ego Parksa, dyrektora zarządzającego The Foundation for the Advancement of Monetary Education—FAME: "W obecnym systemie monetarnym oszczędności całego życia mogą zniknąć w mgnieniu oka."

Co robić? Najzamożniejsi wybierają złoto i srebro! A Ty jak sobie z tym radzisz?

Oto książka, która pomoże Ci zrozumieć, jak bezpiecznie i długoterminowo myśleć o inwestowaniu w kruszce.

Książka napisana z pokaźnym zaangażowaniem, jest niezłym przewodnikiem po świecie biznesu. Rozjaśnia stanowczo pokrętne mechanizmy rządzące finansowym światem i stanowi jednocześnie próbę zachęty do budowania swojej majętności. Gratuluję odwagi pisarskiej w niełatwym temacie.
Andrzej Gwadera - generał brygady WP

Tylko ok. 4% ludzi poprawne nastawienia, nawyki, umiejętności w obszarze pieniędzy. Wszyscy pozostali posiadają jeszcze szerokie rezerwy w tym zakresie. A to znaczy, iż pracują więcej, a także ciężej i posiadają z tego mniej niżeli by mogli mieć.
Chodzi o to, by pieniądze korzystnie służyły temu wszystkiemu, co w naszym życiu jest wartościowe. Temu, na czym nam zależy. Wyjątkowo tę książkę polecam.
Kazimierz F. Nalepa - doradca, coach, trener i wykładowca akademicki

Autor, popełniając te książkę, zawarł w niej zbiór prawd, zasad i przemyśleń, wynikających z osobistego doświadczenia.
Polecam, ponieważ jeśli choć jedna osoba dzięki niej odniesie sukces, to spełni ona swoją rolę propagatora tej niepoprawnej niepoprawności, która eksponuje ludzi specyficznych, wyjątkowych, twórczych, kreatywnych, wolnych i niezależnych.
Janusz Zając - przedsiębiorca, założyciel Institute Janza Inter@ctive Consulting Group

Autor książki dzieli się swymi doświadczeniami i podsuwa szereg wskazówek, jak bezpiecznie i sprawnie inwestować w złoto, nie dopuszczając, by gromadzone oszczędności straciły na wartości. Oddaje do rąk czytelników swego typu elementarz pełen ergonomicznej wiedzy o produktywnym zarządzaniu prywatnymi finansami.
Mariusz Gryżewski - twórca, redaktor naczelny i Prezes Zarządu Spółki MaxMedia

PATRONI MEDIALNI: VIP MAGAZYN, RYNEK INWESTYCJI, FAKTY. MAGAZYN GOSPODARCZY, FENOMEN POLSKA, WWK, SZTUKATER.PL

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.