Menu

Prawdziwe przywództwo. Inteligencja emocjonalna (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328345638 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Harvard Business Review 
  • Wydawnictwo Onepress 
  • Ilość stron 144 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Odkryj swoją iskrę przywództwa i wykorzystaj ten dar! Niezależnie od tego, czy przedmiotem rozważań jest armia, załoga zakładu przemysłowego, czy zespół sprzedawców, styl przywództwa ma stanowcze znaczenie dla odniesienia sukcesu.

Niektórzy w naturalny sposób stają na czele grupy i kierują ludźmi,cechy lidera można również w sobie ukształtować. Prawidłowy kierownik jest osobą, która odkryła swoje prawdziwe "ja". Wie, kiedy należy reagować emocjonalnie, a kiedy scalić się do ustalonych standardów i zachowywać w określony sposób.

Autorami artykułów przedstawionych w tej książce są pomiędzy innymi Bill George, Herminia Ibarra, Rob Goffee i Gareth Jones - autorytety w dziedzinie inteligencji emocjonalnej. Przytaczają oni wyniki wielu badań, dzięki którym można łatwiej zrozumieć, na czym polega prawdziwe, wypływające z wnętrza przywództwo.

Opisują użyteczne techniki kształtowania swego indywidualnego stylu kierowania ludźmi. Dane, wskazówki i historie liderów, które znalazły się w tym zbiorze, pomogą Ci w odkryciu znaczenia autentyczności w przywództwie.

Przekonasz się, iż nie ma jednej niezawodnej recepty na zbudowanie autorytetu i zaufania, lecz są one bezwzględnie niezbędne dla osiągnięcia sukcesu zespołu. Samoświadomość jako najważniejsza zdolność przywódcy Rozwój autentycznego lidera Równowaga pomiędzy motywacją wewnętrzną i zewnętrzną Kiedy i jak warto okazać swoją wrażliwość ascetyczna empatia, czyli balans autorytetu i wrażliwości Kiedy naprawdę Ci zależy, prezentujesz swoją prawdziwą naturę!

Trzymasz w ręku wybór najciekawszych artykułów opublikowanych oryginalnie w "Harward Business Review" - prestiżowym miesięczniku wydawanym poprzez jeden z najznakomitszych uniwersytetów na świecie.

Magazyn ten jest uważany za jeden z najszczególniej opiniotwórczych w takich dziedzinach, jak rozwój przedsiębiorstw, ekonomia, praktyki w zarządzaniu. W zbiorze tym znajdziesz garść inspirujących porad dotyczących przywództwa, które ułatwią Ci użycie inteligencji emocjonalnej do budowania autorytetu lidera godnego zaufania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.