Menu

Program 500+. Jak mądrze zainwestować... (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328326996 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Maciej Rogala 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 136 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Zainwestuj dzisiaj, odłóż na później!
Na co wydajesz pięćset złotych, które otrzymujesz co miesiąc na dziecko? Wszystkie pieniądze przeznaczasz na bieżące zapotrzebowania czy może odkładasz je na przyszłość? Program Rodzina 500+ daje niepowtarzalną szansę zainwestowania w przyszłość następnego pokolenia. Nie wiemy, jak będzie wyglądać świat za dziesięć, dwadzieścia lat. Nie wiemy, kim będą chciały zostać nasze dzieci i co potężnie przyda im się w chwili startu w dorosłość. Nie wiemy, lecz mamy okazję prawidłowo przygotować się na ten start, czyli mądrze pomnożyć pieniądze, które państwo przekazuje naszym córkom i synom. Studia na prestiżowej uczelni?

Własny biznes? A może Twoja pociecha będzie miała zupełnie inny pomysł na życie? Jakikolwiek by on nie był, już dziś zadbaj o to, by dziecko miało za co go zrealizować!
Jeśli chcesz pomnożyć pieniądze z programu Rodzina 500+ i poszukujesz korzystnego, zyskownego oraz bezpiecznego sposobu, powinieneś zainteresować się funduszami inwestycyjnymi. W perspektywie długoterminowej fundusze są o sprawniejszą inwestycją niżeli jakakolwiek lokata bankowa, ponieważ przynoszą o mnóstwo wyższy procent z włożonego kapitału. Oczywiście pod warunkiem, iż korzysta się z nich mądrze, bez niepotrzebnych emocji, opierając się przy tym na wiedzy takich ekspertów jak Maciej Rogala.

Czym są fundusze? Jakie ryzyko zespala się z inwestowaniem w te produkty finansowe? Jak wybrać fundusz na miarę własnych potrzeb? Co robić, gdy drastycznie zmienia się sytuacja na giełdzie?
Odpowiedzi na wszystkie te pytania (a choćby na wszystkie+) uzyskasz, jeśli sięgniesz po niniejszą książkę.

Podtytuł: Jak mądrze zainwestować dodatkowy kapitał rodzinny
ISBN: 9788328326996
Kod paskowy: 9788328326996
Autorzy: Rogala Maciej
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 20367
Miejscowość: Gliwice
liczba stron: 136
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 14.0x20.0cm
Głębokość (mm): 8
Waga: 0.17
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.