Menu

Projektowanie przyszłości

Cechy produktu

  • ISBN 9788380877627 
  • Wydawnictwo MT Biznes 

Opis

Ważne lekcje, które każdy lider może użyć, żeby wprowadzić innowacje w swej firmie.
najlepsze firmy na świecie wiedzą,obecnie jedynym prawdziwym źródłem przewagi konkurencyjnej jest posiadanie najlepszych produktów i usług. Organizacje te rozumieją, iż działania podejmowane na etapie rozwoju produktów będą miały wpływ na firmę poprzez sporo kolejnych lat.
Na kartach tej książki ekspert z zakresu szczupłego rozwoju towaru, James Morgan, wraz z cieszącym się światowym zachwytm guru Lean, Jeffreyem K. Likerem, krok po kroku przedstawiają proponowany przez siebie model szczupłego rozwoju produktów i usług. Autorzy uczą, jak zaprojektować dynamiczny, skoncentrowany na człowieku i ciągle doskonalący się system, który pozwoli dokonać transformacji całej organizacji poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów i usług, które znajdą uznanie w oczach klientów.
Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak:
• określić rzeczywiste potrzeby klienta i zapewnić mu to, co dla niego najcenniejsze,
• utworzyć przepływ i zapewnić transparentność cyklu rozwoju artykułu,
• skuteczne i produktywne zespoły,
• rozwijać głównych architektów procesu, dysponujących całkowitą odpowiedzialnością za produkt i przedsiębiorstwo,
• akumulować wiedzę, która będzie siłą napędową dla ciągłego doskonalenia,
• rozwijać nową wartość produktów i usług.
Uczyń swoją organizację liderem w swojej branży, gwarantując jej nową przyszłość dzięki wprowadzeniu szczupłego rozwoju produktów.
Magia, którą autorzy dzielą się na łamach tej książki, ma postać ergonomicznych rad i wskazówek, dzięki którym każdy może stanąć na czele zmian w swej organizacji, rozwinąć swoich ludzi i zbudować trwałą kulturę postępowości.
JAMES P. WOMACK, współautor książek Maszyna, która zmieniła świat i Lean thinking - szczupłe myślenie; założyciel Lean Enterprise Institute
To przewodnik dla każdego, kto jest zainteresowany procesem rozwoju artykułu. Morgan i Liker przedstawiają zarówno sprawdzone fundamenty, jak i najnowsze praktyki, stwarzając tym samym pierwsze na rynku tak bogate źródło danych na ten temat.
KEVIN NOLAN, dyrektor generalny G.E. Appliances
Zdolność do ciągłego tworzenia produktów i usług, które są entuzjastycznie przyjmowane przez klientów, jest źródłem ostatecznej przewagi konkurencyjnej. W tej bezprecedensowej książce Morgan i Liker przedstawiają bogaty katalog właściwych praktyk, popartych licznymi przykładami ze świata
rzeczywistego, które pozwolą każdemu liderowi skokowo powiększyć możliwości jego zespołu w zakresie rozwoju produktu.
JOE HINRICHS, wiceprezes ds. Globalnych operacji, Ford Motor Company
***
JAMES M. MORGAN był jednym z pomysłodawców inicjatywy Lean Product & Process Development (LPPD - szczupły rozwój produktów i usług) w Lean Enterprise Institute i aktualnie pracuje w tej organizacji na stanowisku starszego doradcy. Dr Morgan jest wielokrotnym laureatem Shingo Prize, autorem, badaczem i cieszącym się światowym zachwytm ekspertem w zakresie rozwoju artykułu i procesu. Zanim dołączył do ekipy LEI, przez ponad 30 lat był liderem rozwoju artykułu, pracując pomiędzy innymi na stanowisku globalnego dyrektora ds. Technice w Ford Motor Company w czasach, gdy dyrektor generalny, Alan Mulally, przeprowadzał rewitalizację tej producenta, napędzaną zmianami w procesie rozwoju towaru.
JEFFREY K. LIKER jest profesorem inżynierii przemysłowej (prof. Em.) na Uniwersytecie Michigan i prezesem firmy doradczej Liker Lean Advisors. Na jego książkach sławiących system zarządzania w Toyocie, z których pierwszą była Droga Toyoty: 14 zasad zarządzania wiodącej producenta produkcyjnej świata, wychowało się już całe pokolenie liderów, praktyków Lean i innych specjalistów z zakresu upraszczania operacji biznesowych. Prace Likera przyniosły mu w sumie 13 prestiżowych nagród Shingo i zapewniły członkostwo w Shingo Academy oraz miejsce w Galerii Sław organizacji Association for Manufacturing Excellence.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.