Menu

Przedsiębiorczość zorganizowana. Startupy, inwestorzy, pieniądze (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324688159 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Arkadiusz Skuza 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 136 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Dlaczego Twój doskonały startup nie zarabia, nie działa globalnie?
Do czego inwestorzy są Ci potrzebni? A może wcale nie są?
Czy KFK, PARP, NCBiR mogą Ci pomóc?
Młodzi Polacy są szczególnie zdolni. Nasi programiści rokrocznie wygrywają konkursy o światowym zasięgu. Niemal codziennie słyszymy o kolejnym polskim wynalazku. Jak grzyby po deszczu wyrastają śladowe, dynamiczne firmy, prowadzone przez dwudziesto- i trzydziestolatków, którzy w kilkuosobowych zespołach pracują nad poprawęm wymyślonej przez siebie idei biznesu online. Tworzą startupy i całe serce, czas, a także pieniądze wkładają w ich rozwój. Jednak z zasady niestety zapominają o tym, że nie wystarczy dobry pomysł trzeba go jeszcze należycie sprzedać!
Dookoła wciąż słyszymy, że pieniądze unijne psują rynek, a inwestorzy są chciwi i zabierają zbyt dużo udziałów. Przedsiębiorcy obawiają się iść tą drogą. Czy mają jakąś alternatywę?
Autor tej książki wie, czym różni się nadzwyczajny pomysł na biznes od zyskownego. Wielokrotnie pozyskiwał kapitał dla swoich firm w procesach inwestycyjnych. Jest także ekspertem od startupów i pomaga przedsiębiorcom działać na rynkach międzynarodowych. Zna rynek firm prowadzonych poprzez młodych przedsiębiorców w Polsce i USA. Dzisiaj swoją wiedzą dzieli się z Tobą, młody właścicielu obiecującej marki. Dowiesz się stąd m.in., co sprawia, że polskiemu przedsiębiorcy trudno przebić się na rynkach zagranicznych, gdzie leżą źródła kapitału inwestycyjnego, a także czy osiągalne jest prowadzenie marki opartej tylko na technice, z pominięciem sprzedaży i marketingu.


Autorzy: Arkadiusz Skuza
EAN: 9788324688159
Format: 14x20,8 cm
liczba stron: 136
ISBN: 9788324688159
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: One Press / Helion

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.