Menu

Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Przewodnik po NLP - wysyłamy w 24h (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324695454 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Owen Fitzpatrick|Richard Bandler|Roberti Alessio 
  • Wydawnictwo ONE PRESS / HELION 
  • Ilość stron 120 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Czujesz, iż nadszedł czas na zmiany? Chcesz je przeprowadzić momentalnie i skutecznie? Jeśli lubisz działać dynamicznie i wydajnie, wybierz programowanie neurolingwistyczne!
Na temat NLP napisano już setki książek, ta jednak bije wszystkie na głowę. Zamiast teorii odnajdziesz tu czystą praktykę, narzędzia i scenariusze do wykorzystania od zaraz. Podczas czytania będziesz posiadać wrażenie aktywnego uczestnictwa w seminariach prowadzonych poprzez samego mistrza Richarda Bandlera. To niezwykłe i niesamowicie stymulujące przeżycie, które pozwoli Ci na efektywną pracę nad sobą i osiągnięcie upragnionej zmiany w bardzo krótkim czasie. Konwencjonalna psychologia koncentruje się niezwykle często na przyczynach problemów, z którymi się zmagamy. NLP natomiast idzie o krok dalej i pokazuje, w jaki sposób możesz się zmienić tu i teraz, żeby zacząć żyć tak, jak za każdym razem chciałeś.
Dr Richard Bandler jest jednym z pionierów NLP. Jest także matematykiem, filozofem, nauczycielem, artystą i kompozytorem. Napisał niemało książek na temat przemiany osobistej, stworzyłmnóstwo materiałów audio i wideo dotyczących tego zagadnienia. Jego działalność na za każdym razem odmieniła oblicze terapii i edukacji.
Alessio Roberti pełni funkcję dyrektora międzynarodowego ds. Coachingu biznesowego Society of NLP, największej organizacji NLP na świecie. Jest licencjonowanym Masterem NLP. Dotychczas miał okazję pracować jako trener z ponad 60 tysiącami osób.
Owen Fitzpatrick jest międzynarodowym prelegentem i psychologiem. Regularnie wygłasza wykłady i prowadzi szkolenia biznesowe poświęcone charyzmie i motywacji. Pracuje w dodatku jako psychoterapeuta i hipnoterapeuta, jest współzałożycielem Irish Institute of NLP.


Autorzy: Richard Bandler,owen Fitzpatrick,alessio Roberti
EAN: 9788324695454
Format: 14x20,8 cm
ilość stron: 120
ISBN: 9788324695454
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2014
Wydawnictwo: One Press / Helion

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.