Menu

Przeskok Jak Rozwinąć Własny Biznes Kiedy Wciąż Pracujesz Na Etacie - Grzegorz Kubera (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328328471 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Grzegorz Kubera 
  • Wydawnictwo Onepress 
  • Ilość stron 304 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Czy pracujesz na etacie, lecz regularnie zastanawiasz się, jak by to było mieć własną działalność i być szefem dla samego siebie? Czy często w myślach rzucasz pracę i zajmujesz się własnym przedsięwzięciem?

Może Ci się wydawać, iż czas na założenie własnego biznesu dawno minął, bo masz kredyt na mieszkanie, rodzinę, zobowiązania wobec pożyczkodawców albo po prostu czasy młodości masz już za sobą. Po lekturze tej książki przekonasz się, iż nie powinieneś rezygnować ze swego marzenia.

Jeżeli masz ambicję, żeby coś osiągnąć, lecz tego nie robisz, tak naprawdę odwracasz się plecami nie od własnej ambicji, lecz od samego siebie. Wszystkie inne formy życia robią wszystko, co tylko potrafią - i za każdym razem na maksimum możliwości. Drzewa? Rosną tak wysoko, jak tylko mogą. Wiewiórki? Zbierają i gromadzą tyle orzechów, ile tylko zdołają. Pszczoły? tworzyją tyle miodu, ile potrafią. A Ty?

Przejmij inicjatywę, bo naturą człowieka jest działanie, a nie dostosowywanie się. Możesz jednocześnie wybierać swoją reakcję na określone okoliczności, jak i sam je tworzyć. Weź odpowiedzialność za to, co dzieje się z Twoim życiem.

W książce Przeskok:

Dlaczego i jak każdy z nas może zacząć pracować nad własną firmą, choćby jeśli ma już zobowiązania finansowe czy jest w wieku 50+
Jak w obecnych czasach zerwać z pracą na etacie i płynnie przejść do rozwijania własnego przedsięwzięcia, zachowując przy tym odpowiedzialność
Sprawdzone i osiągalne do odwzorowania "przeskoki" ludzi, którym udało się zrezygnować z etatu i zaczęli rozwijać własny biznes
sugerowane narzędzia i wiedza światowych ekspertów
Samo się nie zrobi. Nie odmawiaj sobie szansy i spróbuj!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.