Menu

Przestań zgrywać milionera lepiej nim zostań (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788389812667 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Stanley J. Thomas 
  • Wydawnictwo Fijorr Publishing 
  • Ilość stron 280 
  • Rok wydania 2010 

Opis

Kolejny bestseller wybitnego socjologa amerykańskiego specjalizującego się w zachowaniach i zwyczajach ludzi bogatych. Podobnie jak pierwsza książka Stanleya, Sekrety amerykańskich milionerów, także ta ukazuje zaskakujące konkluzje, obalając lewicowe mity nt. Ludzi zamożnych. Jest to nie tylko lektura pasjonująca, interesująca, ale i nad wyraz pożyteczna. Czytając poznajemy obyczaje liderów, a nic tak nie sprzyja osiągnięciom sukcesu, jak podążanie drogą, która jest sprawdzona i wydajna.
Jako nastolatek mój ojciec dostarczał gazety do domów wzdłuż jednej z dwóch tras: niebieskiej i białej. Większość jego niebieskich klientów znajdowała się w dzielnicach położonych na wschód i południe od jego rodzinnego domu, zamieszkanych przez robotników albo niższą klasę przeciętnyą. Biała trasa, prowadząca na zachód i północ, obejmowała konsumentów z klasy przeciętnej i wyższej średniej, mieszkających w większości w spektakularnych domach jednorodzinnych. Na obu trasach było mniej więcej tyle samo subskrybentów. W przeciwieństwie do tego, co można aby sądzić, niebieska trasa okazała się dla mojego ojca finansowo dobrzejsza. Klienci byli istotnie bardziej skłonni płacić na czas, dać napiwek i bożonarodzeniową premię.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.