Menu

Rachunkowość zarządcza w systemie informacyjnym przedsiębiorstwa (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381020299 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Beata Sadowska 
  • Wydawnictwo CeDeWu 
  • Ilość stron 406 
  • Rok wydania 2018 

Opis

wydajne zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach rosnącej konkurencji jest niemożliwe bez dostępu do aktualnej, wiarygodnej, a także dostarczonej na czas informacji. Rachunkowość jako system informacyjny organizacji ma na celu dostarczenie danych potrzebnych do zarządzania, kierowania i kontrolowania działań, procesów zachodzących w przedsiębiorstwie.
"Rachunkowość zarządcza w systemie informacyjnym przedsiębiorstwa" to podręcznik adresowany do wszelkich, którzy interesują się zarządzaniem i rachunkowością. Połączono w nim zagadnienia teoretyczne poparte ergonomicznymi przykładami i zadaniami. Do każdego zadania przekazane jest rozwiązanie.
Czytelnik:
- dowie się, jaka jest rola i znaczenie podsystemu rachunkowości zarządczej,
- pozna podstawową klasyfikację kosztów i przychodów na zapotrzebowania rachunkowości zarządczej,
- będzie umiał wykorzystać modele rachunku kosztów na zapotrzebowania zarządzania i zastosować adekwatne instrumenty asygnowane rachunkowości zarządczej,
- dowie się, czy można budżetować w podsystemie rachunkowości zarządczej,
- sklasyfikuje metody i modele podejmowania decyzji w warunkach ryzyka i pozna procedurę zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwie,
- będzie miał możliwość przestudiowania i dokonania przeglądu współczesnych systemów informatycznych systemu finansowo-księgowego stosowanych w podsystemie rachunkowości zarządczej.

ISBN: 9788381020299
Kod paskowy: 9788381020299
Redakcja: Sadowska Beata
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 31095
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 406
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.12
Format: 16.5x23.5cm
Głębokość (mm): 21
Waga: 0.65
Języki: polski
Wiek: 15-99 lat
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.