Menu

Reintegracja społeczna i zawodowa podopiecznych systemu pomocy społecznej Przykład działalności Klubu Integracji Społecznej (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380953383 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Arkadiusz Żukiewicz 
  • Wydawnictwo Impuls 
  • Ilość stron 256 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Książka ukazuje problematykę reintegracji społecznej i zawodowej osób narażonych na lub marginalizowanych i/albo wykluczonych społecznie. Jest to studium teoretyczno-metodyczne odwołujące się do praktyki działań w sferze reintegracji społecznej i zawodowej podejmowanej wśród podopiecznych systemu pomocy społecznej na przykładzie działalności Klubu Integracji Społecznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie. Autor monografii odnosi się do płaszczyzny społeczno-politycznej, prawnej, organizacyjnej, a także metodycznej w zakresie przeciwdziałania procesom marginalizacji i wykluczenia społecznego ludzi, którzy w wyniku zmian transformacyjnych i wynikających z nich konsekwencji utracili zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów występujących w codzienności życia prywatnego i publicznego. Zawarte w publikacji spore aneksy prezentujące dorobek programowy Klubu Integracji Społecznej MOPS w Krakowie jest egzemplifikacją realnych działań, które są podejmowane w kontekście reintegracji społecznej i zawodowej. Mogą być inspiracją do tworzenia kolejnych autorskich programów pracy w obszarach systemu pomocy społecznej.

Podtytuł: Przykład działalności Klubu Integracji Społecznej
ISBN: 9788380953383
Kod paskowy: 9788380953383
Autorzy: Żukiewicz Arkadiusz
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 21984
liczba stron: 256
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.0x24.0cm
Głębokość (mm): 12
Waga: 0.42
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.