Menu

Rekiny biznesu w mediach Sztuka tworzenia profilu publicznego (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788301183585 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Ślifirska Aleksandra 
  • Wydawnictwo WYDAWNICTWO NAUKOWE PWN 

Opis

producent osobista to nagroda za to, jaki jesteś i co osiągnąłeś, a PROFIL PUBLICZNY to narzędzie do zakomunikowania tego kluczowym partnerom. Producenta osobiste – stają się współcześnie niemal pożądane. Podczas programu COMMUNICATION QUEST ludzie biznesu pracują nad wzorcem profilu publicznego na kilku planach. Zapraszam Państwa do stworzenia własnego. Zaprojektowałam go w skróconej formie na potrzebę tej książki. Kim jestem dla Państwa w tej wyprawie? Jako trener komunikacji medialnej – zadaję pytanie i oddaję się słuchaniu. Dlaczego? Bo kiedy pada optymalne pytanie, które powinnam umieć zadać, to w odpowiedzi na nie, a następnie w uważne wsłuchanie się
w odpowiedź, dostaję znakomity wzór na trening z komunikacji dla lidera biznesu.

Aleksandra ŚLIFIRSKA, doradca zarządów w obszarze strategicznej komunikacji, trener komunikacji medialnej i publicznej. Z wykształcenia filolog, literaturoznawca. Managing Director agencji Kobold Public Relations. Twórczyni Instytutu Komunikacji Medialnej (www.ikm.com.pl).
Autorka bestsellerowego poradnika „Medialne lwy dla rekinów biznesu" (wyd. PWN, Warszawa 2014), nagrodzonego poprzez internautów w plebiscycie Towarzystwa Trenerów Biznesu.

ISBN: 9788301183585
Kod paskowy: 9788301183585
Autorzy: Ślifirska Aleksandra
Kod wydawcy: 20411
ilość stron: 212
Format: 20.5x24.5cm
Głębokość (mm): 14
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.