Menu

Samo Sedno Skuteczna sprzedaż - produkt (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788362482528 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Tom Bird, Jeremy Cassell 
  • Wydawnictwo Edgard 
  • Ilość stron 290 
  • Rok wydania 2011 

Opis

Książka ta to napisany dostępnym językiem przewodnik każdego handlowca po procesie sprzedaży. Skupia się na solidnych sytuacjach, problemach i sposobach ich rozwiązania. Pokazuje, w jaki sposób podnieść efektywność działań na każdym etapie sprzedaży, a z drugiej strony jak unikać głównie popełnianych poprzez sprzedawców błędów. Poradnik opisuje ponadto, w jaki sposób produktywnie tworzyć wiarygodność i pewność siebie.

Dzięki niemu dowiesz się: jak sprzedawać z zyskiem w okresie spowolnienia gospodarczego, co możesz zrobić, aby natychmiast poprawić wyniki sprzedażowe i jak zarobić więcej w krótszym czasie.

W książce znajdują się liczne przykłady, wskazówki oraz zadania, które pomogą ci m.in. Wyróżnić bardziej motywujące cele, stworzyć efektywny plan sprzedażowy, przygotować przekonującą prezentację handlową albo rozszerzyć zyski.

Dlaczego poradnik trafia w SAMO SEDNO?
- udziela odpowiedzi na najistotniej nurtujące sprzedawców pytanie: jak zarobić więcej mniejszym kosztem?
- doradza, jak wykorzystując podstawowe techniki sprawnej perswazji, oddziaływać na potencjalnych nabywców i kupujących tak, żeby wciąż korzystali z twoich usług
- demonstruje sprawdzone metody stosowane przez najkorzystniejszych handlowców
- transparentnie podsumowuje wiedzę i pozwala ją lepiej przyswoić
- gromadzi ćwiczenia i przykłady z życia wzięte, które pokazują jak zastosować teorię w praktyce

O autorach:
Jeremy Cassell, Tom Bird - doświadczeni handlowcy, wieloletni pracownicy różnych sektorów sprzedaży m.in. W firmach L'Oréal i Pepsi. Aktualnie konsultanci i trenerzy w firmie RTP, która świadczy usługi doradcze dla biznesu - współpracowała dotąd m.in. Z IBM, Nokią czy Sodexho.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.