Menu

Scrum i nie tylko. Teoria i praktyka w metodach Agile - Dostawa 0 zł (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788301188870 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Krystian Kaczor 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe PWN 
  • Ilość stron 326 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Z książki dowiesz się:
- jakie są metody i frameworki Agile,
- które podejście lepiej pasuje do Twojej potężnej sytuacji,
- w jaki sposób można najlepiej użyć budżet,
- jak szybko zdobywać przewagę nad konkurencją,
- jak sprawić, żeby projekt odniósł sukces choćby jeśli nie wszystkie wymagania zostaną dostarczone,
- jak planować tworzenie wartościowych towarów,
- jak robić wyłącznie tyle ile potrzeba i pracować produkt iteracyjnie i przyrostowo,
- co robić, aby uniknąć najczęstszych błędów,
- jak sprawdzać postęp i reagować na zmiany,
- jak minimalizować straty i optymalizować pracę,
- jak kilkukrotnie powiększyć sprawność zespołów,
- jak szacować, planować, zawierać kontrakty,
- na czym polega Agile Coaching,
- jak wprowadzić Agile do Twojej organizacji,
- jak możesz wykorzystać potencjał pracowników do tworzenia najnowocześniejszych rozwiązań,
- jak stworzyć środowisko pracy, w którym Developerzy chcą pracować.
Autor położył obfity nacisk na poprawność przekazywania wiedzy przez uprzednie sprawdzenie wprost u źródeł. Książka mieści w sobie ponad dziesięć lat doświadczenia w pracy z polskimi i międzynarodowymi Zespołami, a także setki godzin szkoleń.
Pomimo tak wielkiej dawki wiedzy, Scrum i nie tylko jest pozycją, którą z łatwością się czyta..
Książka przeznaczona jest dla zespołów projektowych, programistów, testerów, managerów, profesjonalistów z pasją do tworzenia niesamowitych towarów. Tematy przedstawione są w dostępny sposób jednocześnie dla osób pracujących w paradygmacie Agile, jak na dodatek dla tych, którzy chcą przejść z tradycyjnego modelu Waterfall.
Dla organizacji, które chcą generować oprogramowanie wysokiej jakości i nieraz dostarczać nowe wersje na rynek jest to pozycja obowiązkowa. Dla firm, które chcą się wyróżnić na rynku i dotrzymać kroku klientom, jest to pozycja potrzebna.
Krystian Kaczor znany jest w środowisku profesjonalistów IT jako wpływowy specjalista od Agile. Dzieli się swym bogatym i zróżnicowanym doświadczeniem nie tylko przez prowadzone szkolenia, lecz także artykuły i wystąpienia na konferencjach. Propagator pragmatycznego podejścia opartego na empiryzmie i sprawdzaniu efektów. Jako konsultant uważnie obserwuje środowisko i podejmuje się niemożliwych wyzwań, aby pomagać klientom osiągać niemożliwe. Trener, który nadal pracuje jako Agile Coach i Scrum Master, żeby utrzymać więź z praktyką.
Już od 12 lat współpracuje z firmami, których logo jest z łatwością rozpoznawalne. Od mroźnej Szwecji po pustynny Iran usprawniając Zespoły, procesy, projekty i całe organizacje.
Bogate doświadczenie od pracownika wsparcia technologicznego do program managera pozwala temu profesjonaliście spojrzeć na cykl powstawania systemów informatycznych z wielu zróżnicowanych stron.
Jako Agile Coach i konsultant kreuje i prowadzi Zespoły Agile, przeprowadza transformacje organizacji i polepsza wdrożone praktyki. Ma doświadczenie w pracy z Zespołami w zakresie od śladowych, lokalnych zespołów do geograficznie rozproszonych korporacji, pracujących w modelach skalowanego i rozproszonego Agile.
Autor książek, e-booków i szeregu innych publikacji w prasie polskiej i zagranicznej. Prelegent na polskich i zagranicznych konferencjach z obszarów Agile i Jakości. Jeden z niewielu trenerów w randze Professional Scrum Trainer w Polsce, PMI-ACP, Akredytowany Trener ISTQB, ICF ACC, SAFe Program Consultant.

ISBN: 9788301188870
Kod paskowy: 9788301188870
Autorzy: Kaczor Krystian
Wydanie: 2
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 20411
liczba stron: 326
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.5x23.5cm
Głębokość (mm): 15
Waga: 0.53
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.